25.05.2018 11:57

Haim zagra koncert w Polsce w 2018

Indierockowa kapela z Los Angeles wystąpi 7 czerwca 2018 w Klubie Stodoła w Warszawie i zaprezentuje swoje największe przeboje w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Haim na koncercie
foto: KYLE GRILLOT / East News

Choć Haim to propozycja zdecydowanie dla fanów lżejszego rocka, którzy lubią posłuchać także popu, brzmienie zespołu często porównywane jest do Fleetwood Mac. Występy grupy przyciągają wielu fanów, zwłaszcza młodszego pokolenia, którzy lubią klimaty amerykańskiego festiwalu Coachella. Kapelę tworzą trzy siostry - 32-letnia Este Haim, 29-letnia Danielle Haim oraz najmłodsza, 26-letnia Alana Haim.

Trio ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - wydany w 2013 roku krążek „Days Are Gone”, z którego pochodzą takie numery, jak „Forever”, „Don't Save Me”, a także „Falling”, który został odtworzony w serwisie YouTube blisko 20 mln razy. Kolejna płyta Haim - „Something to Tell You” - miała premierę w 2017, a promował ją singiel „Want You Back”.

Trasa w Wielkiej Brytanii i Europie rozpocznie się od koncertu w Primavera Sound w Barcelonie w piątek 1 czerwca 2018, a zakończy się występem podczas festiwalu Rock in Rio w dniu 23 czerwca 2018 w Lizbonie. 7 czerwca 2018 zespół zawita do Warszawy, żeby zagrać swoje najpopularniejsze utwory przed polskimi fanami. Supportem będzie duet elektroniczny Linia Nocna. 

Haim na koncercie w Polsce

Haim w Polsce - bilety

  • miejsca stojące - 129 zł
  • miejsca na balkonie - 149 zł

Bilety można kupować na na LiveNation.pl i Stodola.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty