30.11.2019 12:58

Happysad +18: Zobacz zdjęcia z jubileuszowej trasy zespołu!

Nazwa "+18" wcale nie oznacza, że koncerty Happysad są przeznaczone tylko dla dorosłych widzów. Zespół świętuje bowiem 18-lecie pracy twórczej i z tej okazji wyruszył w wielką trasę koncertową po Polsce.

Happysad
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 5 złotych płyt.

Happysad +18

Z okazji swojej osiemnastki Happysad wydał kolejną płytę i wyruszył w jubileuszową trasę koncertową.

Zobacz, jak było w Krakowie:

Podczas jubileuszowych koncertów fani usłyszeli piosenki z każdej bez wyjątku płyty. Zespół starał się przypomnieć zarówno największe hity, jak i rzadziej grane utwory ze swojego repertuaru. Setlista koncertu znajduje się na jednym ze zdjęć.

Happysad po raz kolejny nie zapomnieli o najzdolniejszych fanach i po sześciu latach ponownie zaproponowali im konkurs coverowy. Wszyscy pragnący pochwalić się swoim wykonaniem jakiegoś happysadowego utworu mieli szansę podczas jednego z wieczorów stanąć z nimi na scenie.

KSU
KSU
Przeczytaj także KSU wyrusza na zimowe koncerty 2019-2020 [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Poprzednia edycja odbiła się szerokim echem i niejednemu z uczestników zmieniła życie. Wystarczy nadmienić, że to właśnie w tym konkursie brał udział Maciej Ramisz, który dzięki niemu w niedługim czasie dołączył do zespołu.

Happysad: "Rekordowo letnie lato"

"Rekordowo letnie lato" to już ósma pozycja w dyskografii grupy. Płyta ujrzała światło dzienne 29 listopada 2019 roku nakładem Mystic Production.

Realizacją i produkcją albumu zajęli się Bogdan Kondracki i Marcin Bors. Swój udział w jej powstawaniu mieli także Jacek Miłaszewski i Paweł Cieślak.

Zobacz również: Ray Wilson - Genesis Classic zagra w Krakowie w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Tagi: Koncerty Happysad Romana Makówka Galeria