Happysad zagrał w Krakowie. "Rekordowo Letnie Lato" kończy cykl #LatoNaFortach [ZDJĘCIA]

27.09.2020 15:14
Happysad zagrał w Krakowie. "Rekordowo Letnie Lato" kończy cykl #LatoNaFortach [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przedostatni plenerowy koncert w ramach cyklu Lato Na Fortach za nami. 26 września na dziedzińcu klubu Forty Kleparz wystąpił zespół Happysad, kontynuując trasę Rekordowo Letnie Lato Tour.

Ostatni weekend września kończy festiwal Lato na Fortach. Imprezy odbywały się od połowy lipca 2020 roku na dziedzińcu klubu Forty Kleparz w Krakowie.

Happysad w Krakowie. Zobacz zdjęcia z koncertu!

Lato na Fortach to cykl koncertów plenerowych organizowanych na dziedzińcu XIX -wiecznych fortyfikacji. Nowa strefa koncertowa to powiew letnich festiwali, komfort i bezpieczeństwo w samym centrum miasta.

Przeczytaj także

W sobotni wieczór, 26 września 2020 w Fortach Kleparz wystąpiła grupa Happysad. Nie zabrakło więc ani kultowych utworów, ani nowego materiału prosto z płyty "Rekordowo Letnie Lato".

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Przeczytaj także

Zobacz jak Happysad zaprezentował się w Fortach Kleparz:

Ósma płyta Happysad nosi tytuł "Rekordowo Letnie Lato" i miała premierę 29 listopada 2019 roku. Album wypromowany jest trzema głównymi singlami: "Słoneczniki i konopie", "Cały" oraz "Jak dawniej". Do wszystkich tych utworów zespół przygotował specjalne teledyski, które bardzo spodobały się fanom.

Zobacz również: Mrozu w Krakowie. Zobaczcie jak wypadł na żywo twórca hitu "Jak nie my to kto" [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.