27.09.2020 15:14

Happysad zagrał w Krakowie. "Rekordowo Letnie Lato" kończy cykl #LatoNaFortach [ZDJĘCIA]

Przedostatni plenerowy koncert w ramach cyklu Lato Na Fortach za nami. 26 września na dziedzińcu klubu Forty Kleparz wystąpił zespół Happysad, kontynuując trasę Rekordowo Letnie Lato Tour.

Happysad w Krakowie. Zdjecia
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Ostatni weekend września kończy festiwal Lato na Fortach. Imprezy odbywały się od połowy lipca 2020 roku na dziedzińcu klubu Forty Kleparz w Krakowie.

Happysad w Krakowie. Zobacz zdjęcia z koncertu!

Lato na Fortach to cykl koncertów plenerowych organizowanych na dziedzińcu XIX -wiecznych fortyfikacji. Nowa strefa koncertowa to powiew letnich festiwali, komfort i bezpieczeństwo w samym centrum miasta.

Paulina Przybysz w Krakowie
Paulina Przybysz w Krakowie
Przeczytaj także Paulina Przybysz zagrała w Krakowie. Wokalistka promuje album "Odwilż" [ZDJĘCIA]

W sobotni wieczór, 26 września 2020 w Fortach Kleparz wystąpiła grupa Happysad. Nie zabrakło więc ani kultowych utworów, ani nowego materiału prosto z płyty "Rekordowo Letnie Lato".

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Paulina Przybysz w Krakowie
Paulina Przybysz w Krakowie
Przeczytaj także Paulina Przybysz zagrała w Krakowie. Wokalistka promuje album "Odwilż" [ZDJĘCIA]

Zobacz jak Happysad zaprezentował się w Fortach Kleparz:

Ósma płyta Happysad nosi tytuł "Rekordowo Letnie Lato" i miała premierę 29 listopada 2019 roku. Album wypromowany jest trzema głównymi singlami: "Słoneczniki i konopie", "Cały" oraz "Jak dawniej". Do wszystkich tych utworów zespół przygotował specjalne teledyski, które bardzo spodobały się fanom.

Zobacz również: Mrozu w Krakowie. Zobaczcie jak wypadł na żywo twórca hitu "Jak nie my to kto" [ZDJĘCIA]

Tagi: Koncerty Happysad Romana Makówka Galeria