Harry Styles ogłosił nowe terminy trasy koncertowej. Kiedy koncert w Polsce?

20.01.2022 00:41
Harry Styles ogłosił nowe terminy trasy koncertowej. Kiedy koncert w Polsce? Fot. White Label/East News

Harry Styles ogłosił właśnie nowe terminy koncertów podczas swojej trasy koncertowej. Kiedy koncert w Polsce?

Harry Styles już wkrótce zagra w Polsce. Jego trasa koncertowa zawita do 32 miast. Do dotychczasowych terminów dołączyły 3 zupełnie nowe czerwcowe daty.

Harry Styles ogłosił nowe terminy trasy koncertowej

Goście specjalni to: Mitski podczas trasy w Wielkiej Brytanii, Arlo Parks w Dublinie, Wolf Alice na wybranych europejskich koncertach i Koffee na wszystkich koncertach w Ameryce Łacińskiej.

Polecamy

Harry Styles to idol wielu nastolatek, który swoją karierę rozpoczął w talent show X Factor, gdzie też powstał boysband One Direction. Zespół odniósł wielki komercyjny sukces, a fanki mdlały na koncertach i jeździły za swoimi bożyszczami w długie trasy koncertowe. One Direction zawiesił w 2015 roku swoją działalność i muzycy postanowili skupić się na solowych karierach.

Harry jest znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Jego koncerty w ramach trasy "Love On Tour" planowane na 2020 rok zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Pod koniec zeszłego roku Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków.

Harry Styles. Kiedy koncert w Polsce?

Przekładany koncert odbędzie się 18 lipca 2022 w TAURON Arenie Kraków (pierwotnie koncert w naszym kraju był zaplanowany na 25 lutego 2021). Wszystkie bilety zachowują ważność!

Harry Styles już oficjalnie dołączył do gwiazd filmów Marvela. Jego postać z "Eternals" otrzymała własny plakat.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.