05.06.2018 11:11

Hollywood Undead w Krakowie [GALERIA]

To był naprawdę dynamiczny i szalony koncert. Zobaczcie zdjęcia z występu Hollywood Undead w Krakowie.

Hollywood Undead w Krakowie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie i artyści z niecierpliwością czekali na powrót do Europy. 4 czerwca 2018 w krakowskim klubie Studio odbył się dynamiczny i naładowany energią koncert. Zespół Hollywood Undead ma świetny kontakt z publicznością, która śpiewała każdy utwór, fani doskonale znali teksty. Na występie było bardzo dużo młodych ludzi i nastolatków, niektórzy przyszli nawet z rodzicami.

Widzowie doskonale się bawili i pogowali przez cały czas trwania koncertu. Na scenie natomiast pojawiły się widowiskowe dekoracje, m.in. palmy. Nie zabrakło też spektakularnej pirotechniki.

Hollywood Undead w Krakowie

W trakcie pierwszych trzech utworów muzycy byli w maskach, które potem zdjęli. Hollywood Undead wykonał swoje największe hity, m.in. „Undead” czy „Everywhere I go”, chociaż tego wieczoru nie zabrakło również coverów grup Metallica czy Rammstein.

Hollywood Undead promuje właśnie swoją ostatnią płytę z 2017 roku „Five” i oczywiście w Krakowie zaprezentował również piosenki z najnowszego krążka. Zobaczcie zatem, jak zespół wypadł przed polską publicznością.

Hollywood Undead ponownie w Polsce

Jeżeli nie załapaliście się na krakowski koncert Hollywood Undead to możecie zobaczyć kapelę w Warszawie 12 czerwca 2018. Wystąpi ona jako support przed koncertem Hollywood Vampires. Na jednej scenie zobaczymy Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny'ego Deppa. Antyradio.pl zorganizowało konkurs z wejściówkami na koncert Hollywood Vampires - sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na ten występ.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Hollywood Undead Romana Makówka Galeria