House of Pain na Przystanku Woodstock 2017

Justyna Kierzkowska
10.04.2017 20:46
House of Pain na Przystanku Woodstock 2017 Fot. screen z wideo

Organizatorzy ujawnili kolejną gwiazdę, której na żywo będą mogli posłuchać uczestnicy 23. Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą.

House Of Pain obecnie świętuje dwudziestopięciolecie hitu „Jump Around”. Artyści reaktywowali zespół i wyruszają we wspólną trasę koncertową.

W 2017 roku Everlast, Danny Boy i DJ Lethal postanowili wrócić do grupy i zamierzają wyruszyć w światowe tournee, by w ten sposób uczcić dwudzieste piąte urodziny swojego przeboju! Podczas koncertów publiczność na pewno usłyszy też inne hity zespołu, takie jak m.in. „Shamrocks and Shenanigans”, czy „Put on Your S**t Kickers”.

Trudno jest uwierzyć że ci Amerykanie irlandzkiego pochodzenia rozpoczęli swoją przygodę z muzyką w 1991 roku. W ciągu ponad 20 lat muzycy utrzymywali bardzo mocną pozycję na rynku. Zarówno wspólnie nagrane utwory, jak i solowe osiągnięcia członków zespołu, dotarły na szczyt listy przebojów Billboardu. Wydając swój debiutancki album, House Of Pain odmienił na zawsze oblicze muzyki hiphopowej. Krążek wielokrotnie pokrył się platyną, a „Jump Around” stał się przebojem i jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych utworów hiphopowych.

Po latach, House Of Pain gotowy jest na to, by znów odcisnąć piętno na współczesnej muzyce. Jednym z przystanków na ich trasie będzie Kostrzyn nad Odrą.

Przystanek Woodstock 2017

23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy stał się zespół Amon Amarth. Kolejno dowiedzieliśmy się, że na scenach festiwalu wystąpią również Trivium, Orange Goblin, The Exploited i Kyle Gass Band. Zobaczyć będzie można także zespoły The Qemists i Nothing But Thieves, które dołączyły do line-upu pod koniec stycznia 2017.

Na początku lutego organizatorzy ujawnili także, że na scenie w Kostrzynie nad Odrą pojawią się brytyjska grupa Slaves i założony w 1986 roku amerykański zespół Prong. Do ogłoszonych wcześniej kapel dołączyły Wilki oraz The Bloody Beetroots, a na początku marca 2017 okazało się, że na festiwalu będzie można również usłyszeć Domowe Melodie i The Dead Daisies & Orkiestrę Filharmonii Gorzowskiej oraz Dub Inc., Blues Pills, Łąki Łan i Tabu. Na kolorowej scenie w Kostrzynie nad Odrą pojawią się też Mando Diao i Clock Machine.

Do historii przeszły też eliminacje do Przystanku Woodstock w czeskiej Pradze, podczas których zaprezentowało się 8 zespołów z Czech, Słowacji i Węgier, które wystąpiły na scenie klubu Lucerna Music Bar. Spośród nich organizatorzy wybrali Projekt Parabelum, FishFace, Cox&Vox i IDIO & IDIO. Grupy zagrają na scenie 23. Przystanku Woodstock 2017.

Z kolei polska edycja koncertów Eliminacji do Przystanku Woodstock odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2017, w warszawskim Klubie Progresja.

Wybieracie się na tę edycję festiwalu?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.