25.03.2019 16:53

Hunter zagrał koncert w Krakowie [GALERIA]

Hunter wystąpił w Krakowie w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę zespołu - "Arachne". Sprawdźcie, jak wyglądał występ grupy.

Hunter
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Z początkiem marca grupa Hunter wyruszyła w kolejną trasę po Polsce, promując swój najnowszy album - "Arachne". Hunter od 33 lat istnienia wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe, zaś ich koncerty ciszą się niezmiennie niesłabnącą popularnością. 23 marca 2019 Hunter zagościł w krakowskim klubie Zet Pe Te.

Grupa wykonuje muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. Ich koncerty charakteryzuje niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne oraz rekwizyty i przebrania. Zespół kieruje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Koncerty Huntera to niezapomniane widowiska, podczas których publiczność zawsze może liczyć na doskonałą zabawę.

Hunter
Hunter
Przeczytaj także 10 ciekawostek o zespole Hunter, o których nie słyszeliście

Hunter wystąpił w Krakowie

"Arachne" to ósmy album studyjny Huntera. Płytę jak dotąd promują dwa teledyski: niezwykle kontrowersyjny, tytułowy "Arachne" oraz „Figlarz Bugi”. Trasa potrwa do końca marca 2019 roku a pod czas koncertów nie zabraknie zarówno nowych, jak i starych utworów.

Zobaczcie galerię z Krakowa

Reload był gościem specjalnym koncertów Huntera

Jako gość specjalny zespołu Hunter, wystąpiła  istniejąca od 2001 roku niemiecka grupa Reload. Pochodzący z Norymbergi zespół w składzie Marco Schwarz (wokal), Christian Reinl (gitar, wokal), Frank Harting (bass) i Marcus Lipperer (perkusja) wykonuje klasycznego rock'n'rolla wypełnionego mocnymi, energetycznymi riffami i melodyjnymi refrenami.  

Zobaczcie jak wypadła grupa Reload w Krakowie

Na którym z koncertów grupy Hunter byliście, lub na który się wybieracie?

Romana Makówka
Tagi: Hunter Koncerty Romana Makówka