Hurts zagra dodatkowy koncert w Polsce. Trzy koncerty odbędą się jesienią 2021 [GDZIE, KIEDY, BILETY]

26.11.2020 09:04
Hurts Fot. shutterstock.com

Duet Hurts wystąpi w Polsce nie na dwóch, a na aż trzech koncertach w Polsce. Wszystkie występy muzyków zaplanowano na jesień 2021 roku, a bilety na wydarzenia już są dostępne w sprzedaży.

Fani Hurts będą zadowoleni z planów koncertowych swoich ulubieńców na 2021 rok. Duet wcisnął w napięty grafik koncertowy dodatkowy występ w Polsce. Muzycy zagrają w naszym kraju nie w dwóch, a w trzech miastach.

Hurts na dodatkowym koncercie w Polsce

Pandemia koronawirusa na świecie pokrzyżowała plany zarówno muzykom, jak i ich fanom. W 2020 roku nie odbył się niemal żaden duży koncert, odwołano juwenalia i letnie festiwale. Wielbiciele muzyki na żywo z nadzieją spoglądają na rok 2021. Wszystko wskazuje na to, że wówczas koncerty powoli zaczną wracać do naszych kalendarzy.

Zobacz także

Nadzieję na taki scenariusz mają również muzycy, którzy przełożyli planowane trasy na przyszły rok. Wśród nich znajdziemy między innymi duet Hurts, który miał zagrać w naszym kraju aż dwa razy. Muzycy ogłosili nowe daty koncertów.

Hurts w Polsce w 2021 roku. Gdzie? Kiedy? Bilety

Hurts zagra 4 października 2021 roku w warszawskim Torwarze, dzień później muzycy pojawią się w MCK w Katowicach. Jednak to nie koniec niespodzianek.

W ramach "Faith Tour 2021" duet przygotuje dodatkowy występ w Polsce. Kolejny termin koncertu to 26 września 2021 - wówczas muzycy pojawią się na scenie w MTP w Poznaniu w Hali nr 2.

Bilety na dodatkowy koncert Hurts są już dostępne do kupienia na stronie organizatorów - livenation.pl. Wejściówki możecie kupić w dwóch opcjach:

  • miejsce stojące - 130 złotych
  • Collector Ticket - miejsce stojące - 155 złotych

Na koncertach w Warszawie i Katowicach dostępna jest również opcja biletów na miejsca siedzące. Wejściówkę na trybuny można kupić już za 160 złotych.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.