IAMX na jedynym koncercie w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
10.01.2018 14:11
IAMX na jedynym koncercie w Polsce w 2018 Fot. materiały prasowe

Polscy fani Chrisa Cornera już niebawem będą mogli zobaczyć muzyka na żywo w naszym kraju w ramach promocji nowego albumu.

IAMX to solowe wcielenie Chrisa Cornera, który właśnie szykuje się do wydania kolejnego krążka. Nowa płyta to nowa trasa, w ramach której IAMX odwiedzi 23 marca 2018 Warszawę. Koncert odbędzie się w Progresja Music Zone.

IAMX nawiązuje między innymi do estetyki filmów Tima Burtona i Federico Felliniego. Główną inspiracją brytyjskiego wokalisty są obsesje, poczucie wyobcowania, zawikłane związki międzyludzkie, biseksualizm, nietypowy seks, ateizm, śmierć, a w nieoczywistych aluzjach – polityka.

2 lutego 2018 odbędzie się premiera nowego albumu IAMX. Na krążku znajdziemy dużo elektroniki w połączeniu z rockowym zacięciem oraz Kate von D. Album „AINL” został nagrany i zmiskowany przez Cornera na pustyni w Kalifornii. Nowa produkcja zawiera dziewięć utworów, które pozostają w klimacie alternatywnej elektroniki wzbogaconej wyjątkowym wokalem Corner’a.

Bilety na warszawski koncert dostępne są na stronie progresja.com i eventim.pl oraz stacjonarnie w sieciach: Empik, Saturn, Mediamarkt. Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 100 złotych, zaś w dniu koncertu 110 złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.