IX Memoriał Jona Lorda w Warszawie. Na scenie Krzysiek Sokołowski, Piotr Brzychcy i inni
09.10.2020 13:15
IX Memoriał Jona Lorda w Warszawie. Na scenie Krzysiek Sokołowski, Piotr Brzychcy i inni Fot. East News

Już 22 października po raz dziewiąty odbędzie się impreza poświęcona pamięci Jona Lorda. Kto wystąpi w ramach wydarzenia w warszawskim Remoncie?

Jon Lord to ważna postać w historii muzyki hardrockowej. Klawiszowiec przez lata był członkiem grupy Deep Purple i miał swój udział w tworzeniu płyt takich jak "In Rock", "Fireball", "Machine Head" czy "Perfect Strangers". Muzyk zmarł w Londynie w 2012 roku, z czym do tej pory nie mogą się pogodzić jego fani.

IX Memoriał Jona Lorda w Warszawie. Kto wystąpi?

Z inicjatywy polskich muzyków już od kilku lat w naszym kraju odbywa się memoriał artysty. Jeśli nie przeszkodzą w tym warunki związane z epidemią koronawirusa, w tym roku już IX edycja Memoriału Jona Lorda zawita 22 października do warszawskiego klubu Remont.

Przeczytaj także

W tym roku poza uczczeniem osoby Jona Lorda, podczas memoriału, uczestnicy wydarzenia będą świętować także 50-lecie wydania płyty Deep Purple "In Rock".

Oprócz kompozycji z tego albumu posłuchać będzie można szerokiego wyboru z pozostałych lat działalności Deep Purple. I nie tylko. Na scenie pojawi się grupa przyjaciół tworzących inicjatywę, znana pod nazwą Made in Warsaw oraz goście specjalni. Wśród nich Piotr Brzychcy z Kruka, Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka, Norman Power z Another Pink Floyd czy Kev Fox.

Bilety w przedsprzedaży można zakupić w cenie 35 złotych, w dniu koncertu cena wzrośnie do 45.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.