Iced Earth wystąpi w Polsce na dwóch koncertach

Justyna Kierzkowska
27.02.2018 11:28
Iced Earth wystąpi w Polsce na dwóch koncertach Fot. Derren Nugent / East News

Formacja po kilkuletniej przerwie powróci na koncerty do Polski i wystąpi w dwóch miastach. 

Iced Earth zagra 16 lipca 2018 w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później, 17 lipca 2018 w warszawskiej Progresji. Zespół ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie do naszego kraju promować swój ostatni krążek „Incorruptible”, który zebrał dobre recenzje na całym świecie.

Burzliwa historia zespołu Iced Earth sięga niemal 30 lat wstecz. Ostatnie zmiany w składzie nastąpiły w 2016 roku. Wokalistą już siódmy rok jest Stu Block, a to właśnie z nim grupa nagrała trzy dobrze przyjęte płyty studyjne. W 2015 roku, po dwuletniej przerwie, powrócił do grupy perkusista Brent Smedley, rok później do składu dołączył gitarzysta Jake Dreyer, który zastąpił Troya Seele'a. 

Muzykom na scenie towarzyszyć będą grupy Chainsaw oraz Horrorscope. Obydwie będą promować swoje najnowsze albumy. Chainsaw zaprezentuje w większości utwory z płyty „The Last Crusade”, natomiast w koncertową setlistę Horrorscope wypełni w znacznym stopniu materiał z wydanego w 2017 roku albumu „Altered Worlds Practice”.

Iced Earth w Polsce 2018 - ceny biletów 

Kraków, Klub Kwadrat - 16 lipca 2018

  • przedsprzedaż - 90 zł
  • w dniu koncertu - 100 zł

Warszawa, Progresja Music Zone - 17 lipca 2018

  • przedsprzedaż - 90 zł
  • w dniu koncertu - 100 zł 

Bilety na koncert można kupić na sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie).

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.