29.04.2015 13:53

Imagine Dragons zagra po raz pierwszy w Polsce!

Amerykański zespół zagra w naszym kraju 2 lutego 2016 roku na Atlas Arenie w Łodzi. Bilety będzie można kupić już od maja!

Imagine Dragons zagra po raz pierwszy w Polsce!
Foto: materiały prasowe

W lutym 2016 roku Imagine Dragons przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Obecnie zespół jest w trasie koncertowej, podczas której prezentuje album „Smoke + Mirrors”. Płyta ukazała się w lutym 2015 i promuje ją singiel „I bet my life”. Na koncercie w Łodzi najprawdopodobniej będzie można usłyszeć utwory właśnie z tego krążka.

Muzycy pochodzą z Las Vegas i grają nowoczesnego indie rocka. Zespół zyskał sławę w 2012 roku dzięki debiutanckiemu albumowi „Night Visions”. Płyta sprzedała się w około 4 milionach kopii na całym świecie. Popularność przyniosły kapeli przede wszystkim utwory „It’s time”, „Radioactive” oraz „On top of the world”. 

Imagine Dragons jest ceniony przede wszystkim za koncerty - 2014 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii „Best Rock Performance”. Zobaczcie, jak wielu ludzi przychodzi, by zobaczyć zespół na scenie:

Imagine Dragons Twitter

Bilety na koncert w Łodzi będzie można kupić poprzez stronę LiveNation.pl od 4 maja 2015 roku od godziny 10.00. Będą kosztować między 179 a 299 zł. 

Czekacie na koncert Imagine Dragons w Polsce? 

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Koncerty Imagine Dragons