18.09.2017 12:01

Immolation i Azarath wystąpią na czterech koncertach w Polsce

Kapele zagrają już niebawem w naszym kraju. Sprawdźcie szczegóły dotyczące tych wydarzeń.

Immolation i Azarath wystąpią na czterech koncertach w Polsce
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Po kwietniowym koncercie w 2017 w Szczecinie death metalowcy z Immolation powrócą do Polski. Ich supportem będzie Azarath. Planowane cztery koncerty odbędą się 26 września 2017 w Krakowie, 27 września we Wrocławiu, 28 września w Gdyni i 29 września w Warszawie.

Oprócz gwiazd wieczoru, fani ciężkiego grania usłyszą również powracający po trasie z Gorgoroth Melechesh In Twilight's Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu 2017.

Bilety na koncerty zakupicie w cenie 75 złotych w przedsprzedaży oraz 85 złotych w dniu koncertu i są dostępne lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci sprzedaży Eventim.

Podczas koncertów Amerykański Immolation będzie promował swój dziesiąty album „Atonement”, na którym znalazło się jedenaście premierowych kompozycji oraz nagrany na nowo utwór „Immolation” z debiutanckiego „Dawn of Possession”.  Rodzimy Azarath promuje aktualnie swój szósty album zatytułowany „In Extremis”, którego premiera miała miejsce 7 kwietnia 2017 roku.

Dwa lata po wydaniu „The Grim Muse”, In Twilight's Embrace powraca z czwartym albumem, „Vanitas”. Płyta ukaże się 22 września 2017 nakładem Arachnophobia Records. Pierwszy utwór z albumu „Vanitas” - „The Hell of Mediocrity”, jest już dostępny w ekskluzywnym streamingu Decibel Magazine. Grupa nagrała także wideo do utworu „As Future Evaporates”.

Gościem specjalnym na trasie będzie izraelski Melechesh, którego twórczość inspirowana jest wpływami folkloru bliskowschodniego. Ostatnio zespół gościł w Polsce na wiosnę 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty