23.07.2019 15:30

Immolation i Ragnarok na trzech koncertach w Polsce

Jesienią 2019 roku grupa Immolation zagra w Łodzi, Bielsku-Białej i Poznaniu. Na koncertach pojawi się także Ragnarok i Monument of Misanthropy.

Immolation
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

19 lipca 2019 roku grupa Immolation świętowała kolejną rocznicę swojego debiutu płytowego - wydania "Dawn of Possession". Tego samego dnia w sieci pojawiła się informacja, że muzycy powrócą do Polski aż na trzy koncerty w ramach trasy The Last Atonement.

Immolation i Ragnarok na trzech koncertach w Polsce

Deathmetalowcy z Immolation ostatni raz zagrali w naszym kraju podczas Mystic Festivalu 2019 w Krakowie. Muzycy dali świetny występ, który niestety nakładał się z koncertem Kinga Diamonda. Wszyscy ci, którzy musieli biec pod drugą scenę i opuścili ostatnie minuty występu ekipy Rossa Dolana, będą mogli wkrótce nadrobić straty.

Solstafir
Solstafir
Przeczytaj także Solstafir, Primordial i Carpathian Forest na Metalowej Wigilii 2019

Immolation wystąpi w towarzystwie Ragnarok i Monument of Misanthropy 28 listopada 2019 roku w Bielsku-Białej oraz 1 grudnia 2019 roku w Poznaniu. Bilety na wydarzenia w puli promocyjnej kosztują (a jakże!) 66,60 złotych, w przedsprzedaży 75 złotych i w dniu koncertu 85 złotych. Trzeci koncert Immolation w podobnym składzie odbędzie się w Łodzi w ramach cyklicznej imprezy No Reason To Live. Metalowa uczta zagości do łódzkiego Magnetofonu 29 listopada 2019 roku, a bilety na wydarzenie są dostępne w cenie 70 złotych w przedsprzedaży i 80 złotych w dniu koncertu. 

Zobacz też: Manowar pozwie organizatorów Hellfest 

Joanna Chojnacka
Tagi: Koncerty