10.08.2016 11:26

Immolation na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Amerykańska grupa wystąpiła drugiego dnia festiwalu przed publicznością zgromadzoną w Wacken. Przygotowaliśmy dla Was zdjęcia z tego wydarzenia!

Immolation na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Kapela, która zadebiutowała w 1991 roku płytą Dawn of Possession zaprezentowała się na Wacken Open Air 2016. Zespół Immolation, który tworzą wokalista i basista Ross Dolan, gitarzysta Robert Vigna, gitarzysta Bill Taylor i perkusista Steve Shalaty, ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych; ostatni z nich, Kingdom of Conspiracy, ukazał się w 2013 roku.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert w ich wykonaniu przed widzami przybyłymi do Wacken 4 sierpnia 2016.

Wacken Open Air, jedno z największych wydarzeń w świecie metalu, gromadzi co roku ponad stutysięczną publiczność i wyprzedawane jest całkowicie w zaledwie kilka godzin. Podczas tegorocznej edycji muzycy i organizatorzy uczcili pamięć zmarłego 28 grudnia 2015 roku byłego lidera Motorhead, Lemmy'ego Kilmistera, podczas oficjalnego pożegnania na scenie festiwalu.

W całej imprezie udział m.in. Phil Campbell's All Starr Band, Skyline, Vader, Foreigner, Tarja Turunen, Saxon, Eluveitie, Bullet For My Valentine, Entombed A.D., Therion, Dragonforce, Steel Panther i Triptykon.

Udało się Wam dotrzeć na tegoroczny Wacken Open Air 2016?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria