Imperial Triumphant w Polsce. Nowojorska awangardowa grupa zagra trzy koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

19.07.2022 00:05
Imperial Triumphant w Polsce. Nowojorska awangardowa grupa zagra trzy koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

 Nowojorska awangardowa grupa Imperial Triumphant zagra trzy koncerty. Sprawdźcie szczegóły!

Muzyka Imperial Triumphant to dźwiękowa podróż przez wszystkie dziwactwa, obrzydliwości i mroczne zakątki Nowego Jorku. Zespół łączy nowoczesny black metal z ekstremalnym noise opowiadając historie o miejskim rozkładzie największego miasta na ziemi.

Imperial Triumphant w Polsce

Najnowszy album zespołu, zatytułowany obiecująco "Spirit Of Ecstasy", ukaże się już 22 lipca 2022 nakładem wytwórni Century Media Records. Imperial Triumphant wystąpili już w tym roku w Polsce, podczas Mystic Festival 2022 i zachwycili publikę doskonale wykonaną mieszanką jazzu, eksperymentalnego metalu oraz psychodeli.

Polecamy

Awangardowy zespół Imperial Triumphant to burzliwe, szalone podejście do eksperymentalnego hałasu i progresywnego black metalu. Chaos, menażeria i niebezpieczeństwa miasta kolidują z jego reputacją majestatu i ekstrawagancji. Zespół stara się zobrazować zestawienie między wysoko rozwiniętym społeczeństwem a rozkładem miast.

Nasze miasto jest jak trup giganta

- twierdzą muzycy.

To, co kiedyś było tak jasne, wspaniałe i spektakularne, jest teraz wypełnione chciwymi robakami wijącymi się w kierunku ich "sukcesu". Nie popieramy tego ani nie jesteśmy przeciwko. Gramy tylko dźwięki Nowego Jorku

- dodaje zespół.

Imperial Triumphant w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Pod koniec lata grupa powróci do nas na trzy koncerty, kolejno: 5 września w gdańskim Drizzly Grizzly, 6 września w klubie Hydrozagadka w Warszawie oraz 7 września w krakowskiej hali Kamienna12.

Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży w Knock Out Music Store oraz w sklepie Drizzly Grizzly (tylko Gdańsk).

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.