In Flames na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

17.08.2022 15:16
In Flames na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka

In Flames zagrają już niebawem w naszym kraju. Sprawdźcie szczegóły tego koncertu!

In Flames to zespół, na którym fani na całym świecie mogą polegać. Nieustannie inspirują swoich wielbicieli zwanych Jesterheads do życia zgodnie z hasłem "In Flames We Trust". Już wkrótce pojawi się kolejna okazja, żeby zespół zobaczyć na żywo w naszym kraju.

In Flames na jedynym koncercie w Polsce

Ostatni występ grupy In Flames w Polsce odbył się w ramach festiwalu Mystic w 2019 roku. Muzycy zagrali koncert w Krakowie i postanowili wrócić do naszego kraju.

Polecamy

Grupa przyjedzie tym razem do Katowic i zagra w ramach trasy promującej ich ostatni album "I, The Mask" z 2019 roku. Krążek to już trzynasta studyjna płyta Szwedów.

In Flames wystąpi w Polsce 15 listopada, w towarzystwie At The Gates, Imminence oraz Orbit Culture. Sprawdźcie, gdzie kupić bilety!

In Flames zagrają w Polsce. Data, miejsce, bilety

Grupa zagra 15 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Będzie to jeden z przystanków na ich jesienno-zimowej trasie koncertowej, która rozpocznie się 12 listopada w Tallinnie, a zakończy 17 grudnia w Göteborgu. Kapela odwiedzi również m.in. o Hiszpanię, Niemcy, Czechy i Wielką Brytanię.
Bilety można kupić za pośrednictwem Knock Out Music Store.
    
    
    
    

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.