07.11.2019 11:00

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku. Muzycy wracają z Legacy Of The Beast Tour

Jeden z najpopularniejszych zespołów heavymetalowych na świecie - Iron Maiden, powraca na koncert do Polski. Muzycy zagrają w Warszawie w 2020 roku.

Iron Maiden
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Po dwóch wyprzedanych koncertach w ramach trasy Legacy Of The Beast w krakowskiej TAURON Arenie, grupa Iron Maiden powraca do Polski. Od czasu rozpoczęcia tourne w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie, grając dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 5 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Antyradio objęło patronat nad tym wyczekiwanym przez polskich fanów wydarzeniem. Gościem specjalnym koncertu będzie grupa Within Temptation, a zespołem otwierającym imprezę Lord Of The Lost. 

Wokalista Bruce Dickinson zapowiedział koncerty słowami:

"

Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów. "

Myles Kennedy
Myles Kennedy
Przeczytaj także Myles Kennedy wyjaśnia, dlaczego zdecydował się grać utwór Iron Maiden na koncertach

Iron Maiden w Polsce. Bilety

Ekskluzywna przedsprzedaż dla członków Fanklubu Iron Maiden będzie dostępna na www.ironmaiden.com. Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem 15 listopada o 10.

Materiały prasowe

Zobacz też: Nowe gatunki pająków zostały nazwane na cześć Iron Maiden, Scorpions czy Def Leppard 

Tagi: Iron Maiden Koncerty