06.07.2016 09:46

Jak podróżować taniej na Jarocin Festiwal 2016?

7 lipca 2016 w Jarocinie rozpocznie się jedna z ważniejszych imprez muzycznych 2016 roku. Sprawdźcie, jak najwygodniej na nią dotrzeć.

Jak podróżować taniej na Jarocin Festiwal 2016?
foto: materiały prasowe

Specjalnie dla fanów muzyki przewoźnik Przewozy Regionalne przygotował ofertę promocyjną - bilety na podróż do i z Jarocina tańsze o około 30 procent. Aby kupić bilet w promocyjnej cenie, wystarczy założyć konto na stronie biletyregionalne.pl, na platformie sprzedażowej koleo.pl lub pobrać aplikację SkyCash.

Kupując bilet do Jarocina (oraz na podróż powrotną), trzeba wpisać kod promocyjny - Jarocin Festiwal 2016. System automatycznie obliczy cenę biletu z około 30-procentową zniżką, która dostępna jest w ramach promocji „Kolej na rozrywkę”. To nowa oferta Przewozów Regionalnych, dzięki której pasażerowie największego polskiego przewoźnika kolejowego podróżują taniej na wiele imprez kulturalnych i sportowych. Z promocji mogą skorzystać także uczniowie i studenci. Przysługujące im na co dzień ulgi łączą się ze zniżką dostępną w ofercie „Kolej na rozrywkę”. Oferta nie jest jednak dostępna w pozostałych kanałach sprzedaży - kasach biletowych, automatach oraz u konduktorów. 

Jarocin Festiwal 2016

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 lipca. Po raz drugi zorganizuje go agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Dotychczas ogłoszeni artyści: Slayer, Five Finger Death Punch, The Prodigy, D.O.A., TSA, Farben Lehre, Oberschlesien, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabanos, Sweet Noise, Kobranocka, Hunter, Scream Maker oraz Ga-Ga/Zielone Żabki.

Zamierzacie wybrać się na festiwal w Jarocinie?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty