Jelonek, Łydka Grubasa i Lej Mi Pół w Krakowie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
18.12.2017 17:43
Jelonek, Łydka Grubasa i Lej Mi Pół w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Krakowskie rockowe jasełka były prawdziwym widowiskiem dla fanów mocniejszego grania. Mamy dla Was zdjęcia z tego wydarzenia.

Michał Jelonek ma wiele wcieleń, bowiem jest kompozytorem, skrzypkiem i muzykiem sesyjnym. Do dziś nagrał 30 albumów współautorskich i ponad 50 albumów gościnnie. Oczywiście spora część publiki kojarzy go z występów z Hunterem. Tym razem jednak pojawił się solowo, ale za to ze świetnymi gośćmi, którzy zagrali przed Jelonkiem.

16 grudnia 2017 w krakowskim klubie Kwadrat odbyły się prawdziwe rockowe jasełkana jednej scenie zagrali Jelonek, Lej mi Pół i Łydka Grubasa. Impreza zebrała wielu fanów mocniejszych brzmień i niech żałują Ci, których nie było na tej imprezie.

Zresztą przekonajcie się sami, jaka atmosfera panowała na tym koncercie oglądając zdjęcia z występu Jelonka:

Łydka Grubasa natomiast promuje obecnie swój trzeci album  „O-dur C-ból”, który został wydany 1 kwietnia 2017. Zespół działa od sierpnia 2002 roku i jak twierdzą sami artyści, uprawiają nowy gatunek muzyczny, który określają jako rock kulinarno-publicystyczny.

Natomiast Lej Mi Pół wyruszył w trasę Wszystkiego Najlepszego Marian Tour. Jak wiadomo muzycy mają niezłe poczucie humoru, zatem i tym razem fani tych wariatów dobrze bawili się na ich koncercie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.