18.12.2017 17:43

Jelonek, Łydka Grubasa i Lej Mi Pół w Krakowie [GALERIA]

Krakowskie rockowe jasełka były prawdziwym widowiskiem dla fanów mocniejszego grania. Mamy dla Was zdjęcia z tego wydarzenia.

Jelonek, Łydka Grubasa i Lej Mi Pół w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Michał Jelonek ma wiele wcieleń, bowiem jest kompozytorem, skrzypkiem i muzykiem sesyjnym. Do dziś nagrał 30 albumów współautorskich i ponad 50 albumów gościnnie. Oczywiście spora część publiki kojarzy go z występów z Hunterem. Tym razem jednak pojawił się solowo, ale za to ze świetnymi gośćmi, którzy zagrali przed Jelonkiem.

16 grudnia 2017 w krakowskim klubie Kwadrat odbyły się prawdziwe rockowe jasełkana jednej scenie zagrali Jelonek, Lej mi Pół i Łydka Grubasa. Impreza zebrała wielu fanów mocniejszych brzmień i niech żałują Ci, których nie było na tej imprezie.

Zresztą przekonajcie się sami, jaka atmosfera panowała na tym koncercie oglądając zdjęcia z występu Jelonka:

Łydka Grubasa natomiast promuje obecnie swój trzeci album  „O-dur C-ból”, który został wydany 1 kwietnia 2017. Zespół działa od sierpnia 2002 roku i jak twierdzą sami artyści, uprawiają nowy gatunek muzyczny, który określają jako rock kulinarno-publicystyczny.

Natomiast Lej Mi Pół wyruszył w trasę Wszystkiego Najlepszego Marian Tour. Jak wiadomo muzycy mają niezłe poczucie humoru, zatem i tym razem fani tych wariatów dobrze bawili się na ich koncercie.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Galeria #Jelonek #Koncerty #Romana Makówka #Łydka Grubasa