07.12.2015 11:25

Jelonek w Krakowie [GALERIA]

Mikołajki w klubie Kwadrat odbyły się przy akompaniamencie ostrych brzmień. Zobaczcie, jak na występie bawiła się krakowska publiczność.

Jelonek w Krakowie [GALERIA]
foto: Jelonek, Romana Makówka / Antyradio.pl

Chu Chu Chaaaa! Nasza zima wcale nie jest taka zła! Szczególnie, gdy na scenie mamy wybuch dynamitu w postaci koncertu skrzypka, który porywa publiczność od pierwszych sekund swojego występu.

Na początku niedzielnego wieczoru zagrały zespoły Human Bazooka oraz Shame Yourself, które rozgrzały publikę przed występem głównej gwiazdy. Gorączka jednak rozpoczęła się, gdy Jelonek pojawił się na scenie. Dużo dobrej muzyki, fajerwerki, konfetti, pogo - w czasie tego koncertu nie można było się nudzić.

Sami zobaczcie, jak artysta zaprezentował się tego dnia:

Na scenie znajdowały się świąteczne renifery, z resztą sam artysta przebrał się za Mikołaja, by obdarować wybrańców, którzy byli naprawdę grzeczni. Fani bawili się na całego.

Niektórym nawet udzielił się świąteczny nastrój, o czym świadczą charakterystyczne czerwone czapki wśród publiczności. Nie zabrakło oczywiście pogo i noszenia na rękach śmiałków.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu Jelonka w klubie Kwadrat.

Występ Jelonka odbył się w ramach zimowej trasy koncertowej Chu Chu Chaaaa! Chu Chu Chaaaa! Kolejne występy zaplanowano na grudzień 2015 roku. Muzyk odwiedzi Warszawę, Gdańsk, Poznań, Zabrze i Bielsko-Białą.

foto: materiały prasowe

Byliście na krakowskim koncercie Jelonka?

Aleksandra Degórska
Tagi: Jelonek Koncerty Romana Makówka Galeria