Jelonek zapowiada zimową trasę koncertową

Justyna Kierzkowska
20.10.2015 13:27
Jelonek zapowiada zimową trasę koncertową Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Michał Jelonek zaprasza na koncerty w ramach zimowej traski jelonkowatej „Chu Chu Chaaaa! Chu Chu Chaaaa!”, czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami, Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam.

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy „zwierz sceniczny”, wręcz, nie bójmy się tak to ująć, „mroczna i chyża bestyjka”, rogaty lew estrady”, (ledwo) „dyszący dinozaur rocka i metalu”, stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka! 

Będzie „Barock”, „Akka”, „Romantic revenge”, będą płonące skrzydła upodlonego anioła w „Funeral of a Provincial Vampire”, „ViolMachine”, „B.East”, przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z Chłodnym Tatusiem, mroczne Mana mana i jeszcze mroczniejszy „wężyk”, będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i... diaboliczny kisiel (bez walki w nim).

Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie, kto przyjść może lecz kupić biletu nie... Myślę, że to wystarczająco zagmatwane, by było przekonywujące.

Trasa Jelonka Fot. foto: materiały prasowe

Trasa koncertowa:

28.11 - Kielce, Klub WSPAK (m.in. próbne wróżby andrzejkowe, tzn. Pani Andrzej-lika ze sklepu obok, będzie miała całe ręce we wosku i będzie dotykała tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Gościrad i Rufin)

29.11 - Wrocław, Klub Stary Klasztor (m.in. andrzejkowe wróżby tzn. Pan Andrzej z pobliskiego parkingu będzie miał wyświechtane karty i równie wyświechtany oddech i będzie dyszał na tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in Bolemysł i Saturnin)

4.12 - Rzeszów, Klub Pod Palmą (m.in. próbny Czarny Mikołaj pod tajemniczą postacią tajemniczej postaci będzie nieodpłatnie udostępniał swoje kolanka na scenie do deklamowania wierszyków na wdechu dla tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in Hieronim i Chrystian)

5.12 - Przemyśl, Klub Niedźwiadek (m.in próbny Czarny Mikołaj mocno południowo-wschodni z akcentem na tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Pęcisław i Kryspina)

6.12 - Kraków, Klub Kwadrat (m.in. Czarny Mikołaj owładnie sceną i będzie terroryzował słabowitymi prezentami w tanich reklamówkach i rózgami o poniżających rozmiarach tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Dionizja i Emilian)

11.12 - Warszawa, Klub Proxima (m.in. lekko zmieszany Czarny Mikołaj wygrzebuje resztki prezentów dla tych, którzy... i imieniny obchodzą m.in. Wojmir i Sabin)

12.12 - Gdańsk, Klub Parlament (m.in. Czarny Mikołaj ze spóźnioną dostawą prezentacyjną, bo korki były na siódemce... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Paramon i Edburga)

13.12 - Poznań, Klub Blue Note (m.in. Czarny Mikołaj po trzykroć przedziwny dla tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Auksencja i Jodok)

18.12 - Zabrze, Klub Wiatrak (m.in. chopie, Czorny Mikołaj będzie ciepać bombony... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Wilibald i Wszemir)

19.12 - Bielsko Biała, Klub Rude Boy (m.in. Czarny Mikołaj Nieustający w rozdawaniu rózeg...? Rózgów...? Rózga ale w liczbie mnogiej chciałem... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Nemezjusz i Abraham)

Antyradio.pl objęło trasę koncertową swoim patronatem, dlatego już niedługo będziecie mogli wygrać w naszym konkursie bilety na koncerty. Bądźcie czujni!

Także same atrakcje i uwodzenia się szykują, także tak... a i przy okazji będzie wykonywana na żywo muzyka na różnych, egzotycznych instrumentach typu gitara, skrzypce czy perkusyjny hihat (czytaj: hajhejt, czyli wysokiej jakości nielubienie kogoś). Nie zabraknie powłóczystych spojrzeń spod gęstych rzęs prowadzącego oraz czarującego pogo, powabnych młynków, misternych ścianek i tradycyjnych, listopadowo-grudniowych wężyków i innych zabaw oraz rękoczynów ludowych.

Zaprrraszam serrrdecznie wszystkich!

Jelonek

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.