20.10.2015 13:27

Jelonek zapowiada zimową trasę koncertową

Michał Jelonek zaprasza na koncerty w ramach zimowej traski jelonkowatej „Chu Chu Chaaaa! Chu Chu Chaaaa!”, czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami, Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam.

Jelonek zapowiada zimową trasę koncertową
foto: Romana Makówka/ Antyradio.pl

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy „zwierz sceniczny”, wręcz, nie bójmy się tak to ująć, „mroczna i chyża bestyjka”, rogaty lew estrady”, (ledwo) „dyszący dinozaur rocka i metalu”, stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka! 

Będzie „Barock”, „Akka”, „Romantic revenge”, będą płonące skrzydła upodlonego anioła w „Funeral of a Provincial Vampire”, „ViolMachine”, „B.East”, przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z Chłodnym Tatusiem, mroczne Mana mana i jeszcze mroczniejszy „wężyk”, będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i... diaboliczny kisiel (bez walki w nim).

Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie, kto przyjść może lecz kupić biletu nie... Myślę, że to wystarczająco zagmatwane, by było przekonywujące.

Trasa Jelonka

Trasa koncertowa:

28.11 - Kielce, Klub WSPAK (m.in. próbne wróżby andrzejkowe, tzn. Pani Andrzej-lika ze sklepu obok, będzie miała całe ręce we wosku i będzie dotykała tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Gościrad i Rufin)

29.11 - Wrocław, Klub Stary Klasztor (m.in. andrzejkowe wróżby tzn. Pan Andrzej z pobliskiego parkingu będzie miał wyświechtane karty i równie wyświechtany oddech i będzie dyszał na tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in Bolemysł i Saturnin)

4.12 - Rzeszów, Klub Pod Palmą (m.in. próbny Czarny Mikołaj pod tajemniczą postacią tajemniczej postaci będzie nieodpłatnie udostępniał swoje kolanka na scenie do deklamowania wierszyków na wdechu dla tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in Hieronim i Chrystian)

5.12 - Przemyśl, Klub Niedźwiadek (m.in próbny Czarny Mikołaj mocno południowo-wschodni z akcentem na tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Pęcisław i Kryspina)

6.12 - Kraków, Klub Kwadrat (m.in. Czarny Mikołaj owładnie sceną i będzie terroryzował słabowitymi prezentami w tanich reklamówkach i rózgami o poniżających rozmiarach tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Dionizja i Emilian)

11.12 - Warszawa, Klub Proxima (m.in. lekko zmieszany Czarny Mikołaj wygrzebuje resztki prezentów dla tych, którzy... i imieniny obchodzą m.in. Wojmir i Sabin)

12.12 - Gdańsk, Klub Parlament (m.in. Czarny Mikołaj ze spóźnioną dostawą prezentacyjną, bo korki były na siódemce... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Paramon i Edburga)

13.12 - Poznań, Klub Blue Note (m.in. Czarny Mikołaj po trzykroć przedziwny dla tych, którzy... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Auksencja i Jodok)

18.12 - Zabrze, Klub Wiatrak (m.in. chopie, Czorny Mikołaj będzie ciepać bombony... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Wilibald i Wszemir)

19.12 - Bielsko Biała, Klub Rude Boy (m.in. Czarny Mikołaj Nieustający w rozdawaniu rózeg...? Rózgów...? Rózga ale w liczbie mnogiej chciałem... i przy okazji imieniny obchodzą m.in. Nemezjusz i Abraham)

Antyradio.pl objęło trasę koncertową swoim patronatem, dlatego już niedługo będziecie mogli wygrać w naszym konkursie bilety na koncerty. Bądźcie czujni!

Także same atrakcje i uwodzenia się szykują, także tak... a i przy okazji będzie wykonywana na żywo muzyka na różnych, egzotycznych instrumentach typu gitara, skrzypce czy perkusyjny hihat (czytaj: hajhejt, czyli wysokiej jakości nielubienie kogoś). Nie zabraknie powłóczystych spojrzeń spod gęstych rzęs prowadzącego oraz czarującego pogo, powabnych młynków, misternych ścianek i tradycyjnych, listopadowo-grudniowych wężyków i innych zabaw oraz rękoczynów ludowych.

Zaprrraszam serrrdecznie wszystkich!

Jelonek

Justyna Kierzkowska
Tagi: Jelonek Koncerty