Judas Priest ogłasza kolejny koncert w Polsce

Robert Skowronski
27.06.2015 12:48
Judas Priest ogłasza kolejny koncert w Polsce Fot. Judaspriest.com

Po 3 latach zaniedbywania polskich fanów Rob Halford wraz z zespołem musieli zachcieć nadrobić te zaległości. Heavymetalowcy ogłosili jeszcze jedną datę występu w naszym kraju.

Wszyscy ci, którzy nie zakupili biletu na pierwszy od trzech lat polski koncert Judas Priest 27 czerwca 2015 w Łodzi, nie muszą płakać w poduszkę, że nie dane im będzie usłyszeć „Breaking The Law” i innych utworów grupy na żywo. Nic straconego, bo zespół zjawi się również 10 grudnia 2015 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Chyba już możecie zacząć myśleć nad około gwiazdkowym prezentem dla siebie.

Koncert odbędzie się w ramach trasy „Redeemer of Souls Tour”, która promuje ostatni krążek kapeli. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów:

Trybuny 155 - 249  zł

Golden Circle Early Entrance 349,00 zł

Golden Circle 249,00 zł

Płyta 199,00 zł

Niepełnosprawni 155,00 zł

Zespół pomimo blisko 40-letniej kariery nie próżnuje. Przykładem tego ot choćby fakt, że w marcu 2015 roku premierę miała reedycja platynowego albumu Judas Priest.

Mija 30 lat od wydania „Defenders of the Faith” – jesteśmy bardzo dumni, że płyta stała się ukochanym klasykiem fanów Judas Priest na całym świecie.

W kwietniu zaś heavymetalowcy w niekonwencjonalny sposób podeszli do pewnej uroczystości. Członkowie grupy wymyślili, że uczczą 35. rocznicę powstania płyty „British Steel” poprzez wypuszczenie własnej linii kawy.

Wybieracie się na koncert w Ergo Arenie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.