10.12.2015 13:36

Judas Priest w Ergo Arenie - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Koncert Judas Priest w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się 10 grudnia 2015 roku. Mamy dla Was „niezbędnik koncertowicza”.

Judas Priest w Ergo Arenie - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]
foto: materiały prasowe

Do występu brytyjskiej kapeli pozostało już niewiele czasu. Dlatego też mamy dla Was zbiór praktycznych informacji związanych z koncertem.

Otwarcie bram

Otwarcie bram Ergo Areny nastąpi o godz. 18:00. Jako support o godz. 18:45 wystąpi warszawska grupa Scream Maker, która ma na swoim koncie dwa studyjne albumy - „Livin' In The Past” i „We Are Not The Same”. O 19:30 zagra zespół UFO, a Judas Priest będzie można usłyszeć od godz. 20:45.

Bilety

  • Trybuny – 199 zł – 249 zł
  • Golden Circle Early Entrance – 349 zł 
  • Golden Circle – 249 zł
  • GA/Płyta – 199 zł
  • Niepełnosprawni - 155 zł

Uwaga: Nie ma zniżek dla dzieci, a bilet jest jednokrotnego wejścia.

Dojazd

Do hali Ergo Arena można dojechać Szybką Koleją Miejską (SKM), tramwajem, jak i autobusem (ZTM i ZKM). Szczegółową rozpiskę można znaleźć na stronie www.ztm.gda.pl oraz www.skm.pkp.pl.

Ergo Arena

Osoby niepełnosprawne

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl.

Parking

Przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów.

Gastronomia na koncercie

W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne na trzeciej kondygnacji. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Bankomaty

Najbliższy hali ERGO ARENA bankomat znajduje się przy ulicy Gospody (około 300 metrów od hali).

Aparaty fotograficzne

Obowiązuje zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych na teren koncertu.

Szatnia

Szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 2 zł za sztukę. Na teren koncertu nie można wnosić  toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych. Depozyt płatny w wysokości 50 zł znajdować się będzie na zewnątrz hali.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Judas Priest