08.04.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:26

Juwenalia 2019: Katowice - Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia 2019 w Katowicach odbędą się już niebawem. Przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje, które dotyczą nadchodzącego wydarzenia studenckiego.

Juwenalia 2019 Katowice
fot: shutterstock.com

Juwenalia 2019 w Katowicach zbliżają się wielkimi krokami. Już pod koniec maja najlepsze polskie zespoły i wykonawcy wystąpią na śląskiej scenie. Jesteście ciekawi, kiedy odbędzie się festiwal studencki i kto na nim wystąpi?

Zeszłoroczne wydarzenie ściągnęło masę osób. Całą imprezę rozpoczął korowód młodzieży, która przeszła przez centrum Katowic. Podsumowaniem przemarszu było wręczenie studentom kluczy do miasta. Później odbyły się koncerty polskich wykonawców. Jak w tym roku będą wyglądać juwenalia w Katowicach? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje i zamieszczamy je poniżej. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Juwenalia 2019
Juwenalia 2019
Przeczytaj także Juwenalia 2019: Kiedy i gdzie? [DATY, BILETY, LINE-UP, PROGRAM]

Juwenalia 2019: Katowicie - Kiedy i gdzie?

Juwenalia zazwyczaj odbywają się w drugiej połowie maja. W tym roku w Katowicach impreza rozpocznie się 21 maja i potrwa do 25 maja. Koncerty będą miały miejsce w Parku Leśnym. Studenci już nie mogą się doczekać nadchodzącego wydarzenia. To będzie dla nich świetna okazja do odstresowania się przez zbliżającą się sesją.

Juwenalia 2019: Katowice - Kto zagra?

W ubiegłym roku na scenie w Katowicach wystąpili: Nocny Kochanek, TEDE, Coma, Grubson i wiele innych wykonawców. Kto zagra w tym roku? Na imprezie usłyszymy Borysa LBD, Palucha, zespół Strachy na Lachy, Kamp! i Słonia. O kolejnych artystach dowiemy się prawdopodobnie niebawem.

Juwenalia 2019: Katowice - Bilety

Zeszłoroczne juwenalia w Katowicach były bezpłatne. W tym roku impreza także jest bezpłatna.

Zobacz także: >>Juwenalia 2019: Wrocław - Kiedy i gdzie?<<

Wybierasz się na śląskie juwenalia?

Tagi: Juwenalia