22.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:25

Juwenalia 2019: Łódź - Kiedy i gdzie? [DATY, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia 2019 w Łodzi zbliżają się wielkimi krokami. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? Kto wystąpi na juwenaliach w Łodzi? Podajemy Wam najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej imprezy. 

Juwenalia 2019 Łódź
fot: shutterstock.com

Na juwenalia 2019 w Łodzi czekają nie tylko studenci, ale także mieszkańcy tego miasta. Wydarzenie, które odbędzie się już pod koniec maja cieszy się sporą popularnością. Na razie wiadomo, że tegoroczną imprezę organizuje Politechnika Łódzka. Nie ma jeszcze informacji o organizowaniu imprezy przez inne uczelnie. Kto wystąpi w tym roku na juwenaliach w Łodzi? Gdzie i kiedy wszystko się odbędzie i w jakiej cenie będą dostępne bilety? Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. 

Juwenalia 2019
Juwenalia 2019
Przeczytaj także Juwenalia 2019: Kiedy i gdzie? [DATY, BILETY, LINE-UP, PROGRAM]

Juwenalia 2019: Łódź - kiedy i gdzie? 

O łódzkich juwenaliach zawsze jest głośno. To wszystko za sprawą świetnych artystów, którzy grają na studenckim wydarzeniu. Jednak najpierw warto poznać datę i miejsce zbliżającej się imprezy. Wszystko rozpocznie się 27 maja i potrwa do 1 czerwca 2019 roku. Studenci będą bawić się przez cały tydzień. 

Juwenalia 2019: Łódź - kto zagra? Line-up

Osoby odpowiedzialne za organizacje juwenaliów 2018 w Łodzi zaproponowały głosowanie na zespół, który powinien zagrać na imprezie. W tym roku studenci również mogą głosować na artystów, których chcieliby zobaczyć na scenie. Jeszcze nic nie wiadomo o twórcach, którzy wystąpią na studenckim wydarzeniu. Znamy jednak motyw przewodni tegorocznej imprezy. 

Juwenalia 2019: Łódź - bilety

Juwenalia organizowane przez Politechnikę Łódzką będą imprezą bezpłatną. Na wydarzenie będzie mógł wejść każdy. Dzięki temu nie tylko studenci będą świętować, ale także mieszkańcy Łodzi. Wszyscy będą mieli okazję posłuchać swoich ulubionych artystów na żywo. 

Zobacz także: >>Juwenalia 2019: Wrocław - Kiedy i gdzie?<<

Tagi: Koncerty Muzyka Juwenalia