20.03.2019
Aktualizacja: 09.03.2020 12:44

Juwenalia 2019: Rzeszów - Kiedy i gdzie? [DATY, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia w Rzeszowie 2019 odbędą się już niebawem. Przedstawiamy Wam najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego studenckiego wydarzenia.

Juwenalia 2019 w Rzeszowie
fot: Lukasz Klos/REPORTER/EAST NEWS

Juwenalia 2019 w Rzeszowie rozpoczną się w pierwszej połowie maja. Na scenie w miasteczku studenckim wystąpi wiele znanych artystów. Studenci nie będą narzekać na nudę, bo impreza potrwa trzy dni. Niektóre uroczystości dla studentów wystartują już w kwietniu. Młodzież będzie miała okazje wziąć udział w wielu konkursach, warsztatach i zawodach sportowych. Organizatorzy zapowiedzieli także turniej, którego zwycięzca będzie miał okazję wystąpić podczas wrocławskich juwenaliów. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. 

Juwenalia 2019: Rzeszów - Kiedy i gdzie?

Juwenalia 2019 w Toruniu
Juwenalia 2019 w Toruniu
Przeczytaj także Juwenalia 2019: Toruń - Kiedy i gdzie [DATY, BILETY, LINE-UP]

Wydarzenie w Rzeszowie rozpocznie się właściwie już w kwietniu. Wtedy studenci będą mogli wziąć udział w warsztatach wokalnych czy lekcjach zumby. Dopiero na początku maja będą miały miejsce koncerty finałowe, które potrwają trzy dni i na których wystąpią sami znani artyści. Wszystko zacznie się 9 maja, a zakończy 11 maja 2019 roku. Benefis odbędzie się w miasteczku studenckim Politechniki Rzeszowskiej.

Juwenalia 2019: Rzeszów - Kto zagra? Line-up

Organizatorzy juwenaliów w Rzeszowie 2019 ogłosili listę wykonawców. Trzeba przyznać, że line-up wygląda interesująco i znajdzie się coś dla każdego. Fanów rocka z pewnością ucieszy fakt, że na scenie pojawią się Lady Pank, Nocny Kochanek, Happysad i Krzysztof Cugowski. To jednak nie wszystko... Tłum będzie mógł usłyszeć również Pięknych i Młodych, a także zespół Baciary. To zaledwie garstka artystów, którzy wystąpią podczas trzydniowych koncertów finałowych.

Juwenalia 2019: Rzeszów - Bilety

Studenci wejdą na imprezę za darmo za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Reszta będzie musiała nabyć wejściówki. Trzydniowy karnet na Juwenalia 2019 w Rzeszowie będzie dostępny w dniach od 1 do 15 kwietnia 2019 za 40 złotych. Od 16 do 30 kwietnia za karnety trzeba będzie zapłacić 50 złotych, a w maju jednorazowe wejściówki będą za 25 złotych.

Zobacz także: >>Juwenalia 2019: Lublin - Kiedy i gdzie?<<

Tagi: Koncerty Muzyka Juwenalia