KISS w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

07.11.2019 13:29
KISS w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa KISS wraca do Polski. Zobacz szczegóły koncertu!

Po 45. latach kariery scenicznej KISS postanowił wyruszyć w pożegnalną trasę End Of The Road World Tour, w ramach której muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni.

KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce.

KISS w Polsce w 2020: Data i miejsce koncertu

W ciągu trwającej ponad cztery dekady kariery, grupa Kiss zdobyła opinię jednego z najbardziej oryginalnych zespołów na świecie. Niesamowite i niezwykle widowiskowe koncerty i oryginalny wizerunek sceniczny sprawiły, że formacje kochają fani na całym świecie.

Kto jeszcze nie widział żywiołowego spektaklu w wykonaniu grupy KISS, ma niebywałą szansę nadrobić zaległości. Po niesamowitym koncercie, który odbył się 18 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie, nadszedł czas na Gliwice.

Przeczytaj także

Zespół przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzy kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army:

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów.

KISS zagra 15 lipca 2020 w gliwickiej Arenie, a podczas koncertu nie zabraknie na pewno płomieni, laserów, spektakularnej scenografii i hektolitrów sztucznej krwi.   

KISS w Polsce w 2020: Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert KISS w Gliwicach dostępne będą w przedsprzedaży:

  • Fan Club KISS Army: 10 listopada (niedziela) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Citi Handlowy: 11 listopada (poniedziałek) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Ticketmaster: 12 listopada (wtorek) od godz. 10:00 na Ticketmaster.pl - 13 listopada (środa) do godz. 10:00

Do regularnej sprzedaży trafią od środy 13 listopada od godz. 10:00 na stronie organizatora LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Mark Lanegan, mistrz alternatywnego grania, zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.