KSU zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
30.08.2021 14:18
KSU zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 16 Zobacz zdjęcia
KSU zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
30.08.2021 14:18

KSU to legenda polskiego punka rodem z Ustrzyk Dolnych. Na czele zespołu stoi od początku jego istnienia charyzmatyczny lider, wokalista i gitarzysta - Eugeniusz "Siczka" Olejarczyk. Zobacz zdjęciaz koncertu KSU w Krakowie!

Nieśmiertelne szlagiery tego zespołu jak "Liban", "1944 (w okopie)", "Pod prąd", "Moje Bieszczady" czy "Ustrzyki" zabrzmiały podczas koncertu w Krakowie. KSU wraz z Różami Europy i Kobranocką zagrali w Krakowe.

KSU zagrało w Krakowie

KSU początkowo wykonywał alternatywny rock z elementami bieszczadzkich klimatów i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany. Wielkim atutem grupy jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, kultowe numery oraz ogromna energia, która kapela przekazuje publiczności.

Polecamy

Jesienią 2021 roku kapela wyda kolejną płytę studyjną. Wydanie Deluxe będzie dodatkowo zawierało zapis koncertu zarejestrowanego 18 sierpnia 2018 roku, z okazji jubileuszu 40-lecia KSU, który zespół świętował w rodzinnych Ustrzykach Dolnych. 10 tysięcy fanów wysłuchało wtedy 46 utworów z całej dyskografii. Będzie to jednocześnie pierwszy koncert wydany w Polsce w formacie 4K. Pierwszym zwiastunem wydawnictwa jest singiel "Rozbity dzban" w wersji live z koncertowym klipem.

KSU będzie gwiazdą Punk Festu w Warszawie

KSU będziemy mogli zobaczyć już niedługo w ramach Punk Fest 2021 w Warszawie. Impreza odbędzie się 11 września 2021 roku na Letniej Scenie Progresji. Oprócz KSU zobaczymy również zespoły Sexbomba, The Bill, Gaga/Zielone Żabki, Towot, Uliczny Opryszek oraz Pul The Wire.
Ceny biletów na Punk Fest 2021 w Warszawie prezentują się następująco:

  • przedsprzedaż - 90zł
  • w dniu koncertu 100zł

Bilety można zakupić w Progresji, Ticketmaster, eBilet, EMPIK, Going oraz sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.