14.12.2015 10:33

Kadavar, The Shrine i Horisont w Krakowie [GALERIA]

Niemiecka grupa Kadavar, amerykański zespół The Shrine i szwedzka kapela Horisont wystąpili w Krakowie 13 grudnia 2015 roku. Zobaczcie na zdjęciach z koncertu, jak wyglądało całe wydarzenie.

Kadavar, The Shrine i Horisont w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszystkie zespoły wystąpiły podczas niedzielnego wieczoru w krakowskim klubie Kwadrat. Kadavar zostały założony w 2010 roku w Berlinie, a obecnie tworzą go trzej muzycy - wokalista Christoph „Lupus” Lindemann, perkusista Christoph „Tiger” Bartelt oraz basista Simon „Dragon” Bouteloup. Grupa ma na swoim koncie trzy studyjne albumy, „Kadavar” z 2012 roku, „Abra Kadavar” z 2013 roku i „Berlin” wydany w 2015 roku.

Z kolei szwedzki Horisont występuje od 2006 roku i składa się z wokalisty Axela, gitarzystów Charlesa i Toma, basisty Magnusa i perkusisty Pontus. Ich dyskografia składa się z trzech studyjnych płyt - „Två Sidor Av Horisonten”, „Second Assault” i „Time Warriors”. Sądząc po poniższym nagraniu, na którym widać również polskie alkohole, członkowie zespołu bardzo dobrze bawili się w stolicy Małopolski.

Grupa The Shrine powstała w 2008 roku w Venice w Kalifornii, a jej członkami są Josh Landau (wokal, gitara), Courtland Murphy (gitara basowa) i Jeff Murray (perkusja). Dorobek kapeli zamyka na razie drugi studyjny krążek „Bless Off”.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert w Krakowie.

Czy byliście na koncercie w klubie Fabryka?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty