Kampfar zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
05.05.2022 15:08
Kampfar zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 27 Zobacz zdjęcia
Fot. Antyradio.pl
Kampfar zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
05.05.2022 15:08

Taake, Kampfar i Helleruin zaplanowały dwa koncerty w Polsce. Sprawdźcie jak Kampfar wypadł podczas koncertu w Krakowie!

Grupa Kampfar w 2019 roku obchodziła 25-lecie na scenie. Zespół w 1994 roku założył Dolk, który najpierw pełnił w nim obowiązki perkusisty, a od roku 2003 koncentruje się wyłącznie na byciu frontmanem.

Kampfar zagrał w Krakowie

Swoje 25-lecie Norwegowie uczcili wydaniem wysoko ocenionego albumu "Ofidians Manifest". W kapeli prócz Dolka grają basista Jon Bakker, perkusista Ask oraz gitarzysta Ole Hartvigsen.

Polecamy

W lutym 2022 norwescy black metalowcy zaprezentowali nowy singiel "Lausdans Under Stjernene", którego kładkę zaprojektował Arnold Böcklin.

Kampfar może nie wymienia się w pierwszym zdaniu rozmowy o norweskim black metalu, ale jest to formacja ceniona przez fanów, nagrywająca płyty na równym, co najmniej dobrym poziomie. Co więcej, została nawet doceniona przez branżę muzyczną w Norwegii. Za album "Profan" (2015) Kampfar otrzymał Spellemannprisen, czyli norweski odpowiednik Grammy.

Zobaczcie zdjęcia z Krakowa:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.