Kasia Kowalska zagrała akustyczny koncert w Krakowie [ZDJĘCIA]

07.03.2020 15:52
Kasia Kowalska zagrała akustyczny koncert w Krakowie [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kasia Kowalska zagrała akustyczny koncert w Krakowie. Zobacz zdjęcia z Teatru Variété!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej, Kasia Kowalska wystąpiła w krakowskim Teatrze Variété. Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego koncertu.

Kasia Kowalska w Krakowie

Kasia Kowalska  ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, “Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat.

Przeczytaj także

Artystka zaprezentowała w krakowskim teatrze piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej niezwykle bogatej artystycznej kariery.

Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego koncertu:

Koncert został całkowicie wyprzedany na długo przed datą wydarzenia.

Kasia Kowalska wydała płytę "MTV Unplugged"

Wokalistka świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert MTV Unplugged - w maju 2019 roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Koncert został zarejestrowany, a płyta ukazała się 25 października 2019. Artystce na scenie towarzyszyli Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka.  

Zobacz również: Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.