Kat & Roman Kostrzewski na Metalmanii 2018 w Katowicach [GALERIA]

Aleksandra Degórska
09.04.2018 13:52
Kat & Roman Kostrzewski na Metalmanii 2018 w Katowicach [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Mamy dla Was zdjęcia z katowickiego koncertu Kata & Romana Kostrzewskiego. Zobaczcie, jak bawiła się publiczność na tym występie.

To było prawdziwe święto dla fanów mocnych brzmień. 7 kwietnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja Metalmanii. Impreza miała miejsce w katowickim Spodku i jako headliner wystąpił Emperor. Publiczność bawiła się na festiwalu bardzo dobrze i najlepiej oraz najcieplej przyjęła występ Kata & Romana Kostrzewskiego.

Organizator umożliwił wielbicielom zespołu spotkanie z zespołem przed koncertem, podczas którego fani mogli porozmawiać z muzykami, zrobić wspólne zdjęcie i otrzymać autograf. Zobaczcie, jak przebiegło to spotkanie.

Kat ma w tym roku pełne ręce roboty. W 2018 roku zespół pracuje nad nową płytą, która może ukazać się pod koniec lata. Natomiast Roman szykuje solową płytę na 2019 rok. Oczywiście w grafiku nie może zabraknąć koncertów, a ten podczas Metalmanii 2018 był naprawdę udany.

Zobaczcie, jak kapela wypadła przed katowicką publicznością. Fotograf Antyradio.pl jako jedyny miał możliwość fotografowania koncertu również ze sceny.

Zeszłoroczna edycja Metalmanii odbyła się 22 kwietnia 2017 roku również w katowickim Spodku. Wystąpili wtedy m.in. Moonspell, Samael a także Coroner i Sodom. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.