10.10.2017 09:49

Kiedy odbędzie się 24. Przystanek Woodstock 2018?

Tę datę warto już zaznaczyć sobie w kalendarzu letnich imprez.

Kiedy odbędzie się 24. Przystanek Woodstock 2018?
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Niektórzy jeszcze się nie doszli do siebie po 23. Przystanku Woodstock, który odbył się 3-5 sierpnia 2017 w Kostrzynie nad Odrą. Wśród tegorocznych gwiazd pojawili się tacy wykonawcy, jak m.in. Nothing But Thieves, Łąki Łan, Oddział Zamknięty, Trivium, Nocny Kochanek, House of Pain czy Notning But Thieves.

Organizatorzy imprezy kują żelazo póki gorące i już zapowiedzieli, kiedy odbędzie się kolejny festiwal. Przystanek Woodstock, jeżeli dojdzie do skutków, potrwa w dniach 2,3,4 sierpnia 2018 roku.

Jurek Owsiak wyznał ostatnio, że losy 24. Przystanku Woodstock są na razie nie znane. Tegoroczna edycja imprezy miała ponownie status imprezy o podwyższonym ryzyku, przy czym policyjny raport z 23. Przystanku Woodstock pokazał, że jak na 250 000 uczestników festiwal był bezpieczną imprezą - zarejestrowano 153 przestępstwa.

Jednak na tym nie koniec jeśli chodzi o problemy organizatorów - Jurek Owsiak dostał wezwanie do sądu. Zarzuca się mu używanie słów niecenzuralnych podczas wykonywania utworu Piotra Bukartyka.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival