08.05.2018 13:44

Kim jest Scarlxrd, twórca „soundtracku do apokalipsy”?

Muzyk pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Kim jest zwariowany Scarlxrd?

Kim jest Scarlxrd, twórca „soundtracku do apokalipsy”?
foto: kadr z wideo

Szalony i obrazoburczy Scarlxrd za kilkanaście dni przyjedzie na dwa koncerty do Polski. 18 maja 2018 wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat, zaś 19 maja 2018 w warszawskim Niebie. Muzyk będzie promował swój najnowszy album „DXXM”, który ukazał się na rynku 4 maja 2018.

Kim jest Scarlxrd?

Zanim narodził się jako Scarlxrd był bardzo popularnym YouTuberem Mazzi Mazem, a później frontmanem składu Myth City. Marius Listhop, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Scarlxrda, dzieciak z Wolverhampton w Anglii, postanowił sam przekroczyć parę muzycznych granic i już jako producent pokazać światu swoją specyficzną wrażliwość łącząc trap, hardcore, rap z beatami, a nawet metalem.

Obecnie jego najpopularniejsza piosenka, „Heart Attack”, ma na YouTube już prawie 24 miliony wyświetleń:

Muzyka Scarlxrda określana jest jako „soundtrack do apokalipsy”. 24-letni artysta z Wielkiej Brytanii, nie pozostawia słuchacza i widza obojętnym.

Jego styl i wizerunek szokują i wzbudzają skrajne emocje. Scarlxrd jest skandaliczny, gniewny i ekscentryczny. Swój solowy projekt pod obecną nazwą rozpoczął w 2016 roku, zaraz po tym jak usunął z You Tube'a wszystkie stare filmiki dodane jako Mazzi Maz. Wtedy również wykreował zupełnie nowy wizerunek.

Scarlxrd w Polsce w 2018 - bilety

Wejściówki na to wydarzenie w cenie 99 złotych można kupić pod linkiem: Kraków i Warszawa. Na to wydarzenie dostępne są również ekskluzywne bilety Collector Tickets, gdzie za dodatkową opłatą 25 złotych można otrzymać plastikowy bilet ze smyczą, który będzie idealną pamiątką.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty