Kolejna legenda rocka nie zagra w Polsce zgodnie z planem. Co dalej z koncertami?

02.03.2021 12:13
God Is An Astronaut Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa God Is An Astronaut miała zagrać wkrótce dwa koncerty w Polsce. Żaden z nich nie odbędzie się jednak w terminie. Trasa zespołu została przełożona. 

Kiedy rok temu wybuchła pandemia koronawirusa i większość z nas została zamknięta w domach, niemal wszystkim wydawało się, ze ten stan potrwa góra dwa tygodnie. Dziś wiemy, że sytuacja epidemiologiczna na świecie nadal nie pozwala nam na powrót do starych przyzwyczajeń i aktywności np. do uczestnictwa w koncertach.

God Is An Astronaut w Polsce. Co z koncertem?

Obostrzenia w Polsce i na świecie uniemożliwiają organizację wydarzeń masowych. Kolejne koncerty i festiwale są odwoływane lub przekładane na następny rok. Podobnie stało się z występami rockowej formacji God Is An Astronaut, która nie zagra trasy zgodnie z planem.

Muzycy mieli wystąpić także w Polsce - w Poznaniu oraz w Warszawie, jednak koncerty ze względu na pandemię musiały zostać przełożone. 

Polecamy

Koncert w Warszawie ostatecznie odbędzie się 10 kwietnia 2022 rokuklubie Niebo. Dzień wcześniej formacja pojawi się w poznańskim klubie Tama.

Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

Spodziewaliśmy się tego, ale nie ukrywamy, że z przykrością musimy przełożyć nasze plany koncertowe na przyszły rok. Być może z częścią z Was spotkamy się jeszcze w tym roku, ale większość jednak odwiedzimy w 2022. Jak dotąd nie podjęto decyzji, co dalej z letnimi wydarzeniami, ale wszystko wskazuje na to, że również one się nie odbędą. 

God Is An Astronaut w Polsce. Bilety

Bilety na wydarzenie w cenie od 75 złotych możecie nadal kupować za pośrednictwem strony biletomat.pl, ebilet.pl, Eventim, Going, Empik oraz Media Markt.

God Is An Astronaut podczas najbliższej trasy będzie świętował 15-lecie drugiego albumu "All Is Violent, All Is Bright", który okazał się przełomowy w karierze zespołu. Występy grupy będą obfitowały w wyjątkową oprawę oraz setlistę opartą głównie na wspomnianym materiale.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.