Kolejna metalowa gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival
24.02.2020 20:26
Kolejna metalowa gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Do składu Pol'and'Rock Festival 2020 dołączyła kolejna gwiazda. Tym razem ucieszą się fani nowoczesnego metalu, który nie boi się flirtu z odbiegającymi od źródeł gatunku dźwiękami. 

Jak co roku na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się jeden z największych festiwali muzycznych w Europie. Podczas imprezy na festiwalowych scenach zagrają reprezentanci wielu gatunków muzycznych. Najpiękniejszy Festiwal Świata w 2020 roku zawita do Kostrzyna już po raz 26. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny dla wszystkich. Koncerty na Pol'and'Rock Festival 2020 zostały zaplanowane na dni od 30 lipca do 2 sierpnia.

Static -X na Pol'and'Rock Festival 2020

Kolejną ogłoszoną przez organizatorów gwiazdą festiwalu, która zagra na Dużej Scenie Pol'and'Rock będzie Static-X. Grupa o jedna z flagowych kapel grających muzykę z pogranicza nu-metalu i metalu industrialnego. Brzmienie Static-X to agresywne gitarowe riffy połączone z powalającym rytmem perkusji, growlujący wokal i kontrowersyjne teksty piosenek. Muzycy określili swoją twórczość jako „dyskotekę zła”, bo w brzmieniu kapeli podkręconemu do granic możliwości metalowi towarzyszą zaczerpnięte z muzyki techno pulsujące sample. Efektem jest niepohamowane, pełne brutalności futurystyczne brzmienie.

Przeczytaj także

Pol'and'Rock Festival: Kto zagra?

Line-up Pol'and'Rock Festival co poniedziałek poszerza się o kolejnych wykonawców. Póki co, wśród muzyków, których zobaczymy na Najpiękniejszym Festiwalu Świata znaleźli się:

  • Clutch
  • Pidżama Porno
  • Organek
  • Tagada Jones
  • While She Sleeps
  • Dropkick Murphys
  • King Gizzard and The Lizard Wizard
  • Static-X

Zobacz też: Jerzy Owsiak ostro o Lichockiej. „Niech nie p***doli, że pocierała nos”

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.