Kolejna zagraniczna gwiazda potwierdzona w składzie Pol'and'Rock 2021!

05.01.2021 09:55
Pol'and'Rock Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Do składu Najpiękniejszego Festiwalu Świata dołączają kolejni wykonawcy. Swój udział w kolejnej edycji Pol'and'Rock potwierdzili punkowcy z Bostonu.

Pol'and'Rock to jeden z tych festiwali, które w 2020 roku nie dały się pandemii koronawirusa i przeniosły działalność do sieci. Organizatorzy zadbali o imprezę w warszawskim studio WOŚP, gdzie próbowali jak najrzetelniej oddać atmosferę wydarzenia. 2021 rok jednak napawa nadzieją, a artyści i wszystkie osoby związane z branżą eventową szykują się na powrót koncertów.

Także Najpiękniejszy Festiwal Świata ma nadzieję na powrót do tradycyjnej formuły i organizację jednej z największych imprez w Polsce w Kostrzynie nad Odrą. Swój udział w wydarzeniu potwierdzają kolejne gwiazdy.

Pol'and'Rock 2021: Do line-upu dołącza Dropkick Murphys 

Tym razem do składu Pol'and'Rock Festival 2021 dołącza folk punkowa grupa Dropkick Murphys.

Polecamy

Rok temu, Dropkick Murphys zostali ogłoszeni jako pierwsza zagraniczna gwiazda Dużej Sceny Festiwalu Pol’and’Rock 2020. Informacja o planowanym występie bostońskich punkowców na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w 2020 roku spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów połączenia punkowej muzyki z irlandzkim folkowym graniem.

Pol'and'Rock Festival 2021. Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi?

Dropkick Murphys to druga gwiazda ogłoszona na Pol'and'Rock 2021. Wcześniej potwierdzono, że w Kostrzynie nad Odrą pojawi się także Limp Bizkit. 27. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.