Kolejne gwiazdy na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Aleksandra Degórska
19.02.2018 14:22
Kolejne gwiazdy na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kto jeszcze oprócz Carlosa Santany zaprezentuje się na festiwalu.

Do ogłoszonego niedawno Carlosa Santany dołączyli: Alvaro Soler, nasza rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem - Blue Cafe oraz Vera Jonas Experiment, węgierska grupa, która podbija europejską scenę alternatywną. Oprócz nich na głównej scenie stadionu MOSiR w Oświęcimiu wystąpi zwycięzca konkursu Life On Stage.

Dziewiąta edycja festiwalu o pokojowym przesłaniu odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018. Wtedy ze sceny stadionu w Oświęcimiu popłyną dźwięki „Smooth”, „Samba Pa Ti”, „Maria Maria”, „Corazon Espinado” i innych hitów jednego z najważniejszych artystów w historii rocka - Carlosa Santany.

Jednak TLFO to nie tylko koncerty - to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu budowanie pokojowych relacji ponad wszelki granicami. Promuje pokój i tolerancję na różne sposoby: poprzez muzykę, teatr, kino wolnościowe, grafikę, działania edukacyjne, a także sport.

Bilety na Tauron Life Festival Oświęcim

Wejściówki do kupienia na stronie eventim.pl i lifefestival.pl.

Od 2010 roku na scenie Tauron Life Festival Oświęcim pojawiło się wiele polskich gwiazd i artystów światowego formatu, m.in. Scorpions, Elton John, Queen i Adam Lambert czy Soundgarden.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.