Kolejne gwiazdy na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Aleksandra Degórska
19.02.2018 14:22
Kolejne gwiazdy na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kto jeszcze oprócz Carlosa Santany zaprezentuje się na festiwalu.

Do ogłoszonego niedawno Carlosa Santany dołączyli: Alvaro Soler, nasza rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem - Blue Cafe oraz Vera Jonas Experiment, węgierska grupa, która podbija europejską scenę alternatywną. Oprócz nich na głównej scenie stadionu MOSiR w Oświęcimiu wystąpi zwycięzca konkursu Life On Stage.

Dziewiąta edycja festiwalu o pokojowym przesłaniu odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018. Wtedy ze sceny stadionu w Oświęcimiu popłyną dźwięki „Smooth”, „Samba Pa Ti”, „Maria Maria”, „Corazon Espinado” i innych hitów jednego z najważniejszych artystów w historii rocka - Carlosa Santany.

Jednak TLFO to nie tylko koncerty - to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu budowanie pokojowych relacji ponad wszelki granicami. Promuje pokój i tolerancję na różne sposoby: poprzez muzykę, teatr, kino wolnościowe, grafikę, działania edukacyjne, a także sport.

Bilety na Tauron Life Festival Oświęcim

Wejściówki do kupienia na stronie eventim.pl i lifefestival.pl.

Od 2010 roku na scenie Tauron Life Festival Oświęcim pojawiło się wiele polskich gwiazd i artystów światowego formatu, m.in. Scorpions, Elton John, Queen i Adam Lambert czy Soundgarden.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.