Kolejni artyści dołączyli do line-upu Merry Christless 2018
Aleksandra Degórska
25.04.2018 12:46
Kolejni artyści dołączyli do line-upu Merry Christless 2018 Fot. materiały prasowe

Organizatorzy podali, kto jeszcze oprócz grupy Behemoth zaprezentuje się w ramach imprezy Merry Christless. Sprawdźcie również, gdzie możecie dostać bilety na to wydarzenie.

Koncerty pod szyldem Merry Christless odbędą się 14 grudnia 2018 w warszawskiej Progresji, 15 grudnia 2018 w gdańskim B90 oraz 16 grudnia 2018 we wrocławskim A2. Pierwszymi potwierdzonymi artystami są Behemoth oraz deathmetalowy zespół Imperator.

Teraz organizator ogłosił, że do składu Merry Christless we wszystkich trzech wspomnianych miastach dołączą Bölzer oraz Untervoid.

Bölzer oraz Untervoid dołączają do składu Merry Christless

Szwajcarski Bölzer w 2018 roku kończy 10 lat. Założona w Zurychu przez KzR-a i HzR-a formacja, w ciągu dekady zdążyła sobie wyrobić silną pozycję w undergroundzie, a w Polsce zyskać wielu fanów.

Wydawniczo Szwajcarzy zaczęli w 2012 roku od demówki „Roman Acupuncture”. Potem przyszły EP-ki „Aura” z 2013 i pochodząca z 2014 roku EP-ka „Soma”. Największym dotychczasowym dziełem duetu pozostaje wydany w 2016 roku pierwszy pełnowymiarowy album „Hero”.

Untervoid to zespół Konrada Ramotowskiego, który ma na swoim koncie imienną EP-kę. Krakowski gitarzysta, którego fani znają również z Kriegsmaschine, zawarł na niej cztery kompozycje, w których odbijają się echa ostrego black metalu, trochę szaleństwa Voivod i teatralności Arcturus. Bębny na EP-kę nagrał Adam Sierżęga (Armagedon, Azarath-live, eks-Lost Soul), a miksem i masteringiem całości zajął się Haldor Grunberg.

Merry Christless 2018 - bilety

Wejściówki na poszczególne koncerty kosztują 95 złotych, zaś w dniu koncertu 110 złotych. Bilety na koncerty w Warszawie i Wrocławie kupicie na https://sklep.knockoutprod.net, zaś bilety na Gdańsk znajdziecie na https://tickets.soundrive.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.