Kolejny artysta na Metal Hammer Festival 2017

Aleksandra Degórska
23.02.2017 11:35
|north Fot. materiały prasowe

Wiemy już kto oprócz Marilyna Mansona zaprezentuje się latem w Katowicach. Co więcej organizatorzy poinformowali, że do line-upu dołączy wkrótce jeszcze jedna zagraniczna gwiazda.

8 odsłona imprezy Metal Hammer Festival odbędzie się 21 lipca 2017 w katowickim Spodku. Headlinerem festiwalu jest Marilyn Manson, który będzie promować płytę „Say10”.

Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o zagraniczne gwiazdy, które tego dnia wystąpią w Katowicach. Kolejnym wykonawcą, który pojawi się na imprezie jest autor jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku - Zeal & Ardor.

Zeal & Ardor to projekt amerykańsko-szwajcarskiego muzyka Manuela Gagneuxa, którego uznano za jeden z najbardziej innowacyjnych głosów muzycznego undergroundu. Artysta miksuje ze sobą tak odmienne gatunki jak black metal, blues, soul i gospel wraz z niewolniczymi spirituals. 24 lutego 2017 oficjalnie ukaże się debiutancka płyta „Devil Is Fine”, którą promuje utwór tytułowy.

Sam Manuel twierdzi, że jego celem jest przełamywanie barier i tak opowiada o swoim albumie:

Dla mnie w muzyce chodzi o wolność, a w Spirituals jest prawdziwe poczucie wyzwolenia, uszlachetniające i inspirujące. Bycie obrażonym jest ok, Zeal & Ardor nie jest dla każdego. Jednak jedną z funkcji sztuki jest prowokowanie i bycie otwartym na nowe wyzwania i sądzę, że „Devil Is Fine” robi to doskonale.

Natomiast o występie Zeal & Ardor na Metal Hammer Festival 2017 artysta mówi:

Nie możemy uwierzyć, że gramy na tym festiwalu! Metal Hammer Festival będzie imprezą, którą na długo zapamiętacie!

Oprócz Marilyna Mansona oraz Zeal & Ardor na scenie pojawi się również jeszcze jedna gwiazda zagraniczna i polskie zespoły, o których wkrótce poinformują organizatorzy.

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

  • Loża  - 375/395 złotych
  • Sektory czerwone H, J – 250/270 złotych
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/220 złotych
  • Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/190 złotych
  • Płyta – 190/201 złotych

Wybieracie się na Metal Hammer Festival 2017?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.