31.01.2019 10:14

Kolejny koncert Slasha w Polsce. Każdy będzie mógł zobaczyć występ za darmo

Już niebawem nadarzy się okazja, by zobaczyć Slasha kolejny raz na żywo w naszym kraju. Sprawdźcie szczegóły.

Slash
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Slash wraz z Mylesem Kennedym & The Conspirators zagrają 12 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Jednak nie będzie to jedyna okazja w tym roku, by zobaczyć artystów - pojawią się oni również 13 lutego 2019 na gali Bestsellerów Empiku 2018. Muzycy zagrają „Driving Rain”, który znalazł się w pierwszej piątce amerykańskiej listy Rock Radio i „Mind Your Manners”. Piosenki pochodzą z albumu „Living The Dream”.

Slash zagra na gali Bestsellerów Empiku 2018 - transmisja

Na scenie wystąpią również Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Paweł Domagała i Roksana Węgiel. Oprawę muzyczną wydarzenia stworzy  L.U.C & REBEL BABEL ENSEMBLE. Zajrzeć za kulisy Gali Bestsellerów Empiku 2018 będzie można już od godziny 19:30 na stronie www.bestsellery.empik.com oraz fanpagu Empiku. Honorata Skarbek i Piotr  Grabarczyk  specjalnie  dla  internautów  przeprowadzą   wywiady  z  gwiazdami  i  pokażą backstage.

Bestsellery Empiku 2018
Bestsellery Empiku 2018
Przeczytaj także Bestsellery Empiku 2018. Które płyty, filmy i książki zostały nominowane?

Transmisję gali, którą poprowadzi Marcin Prokop, będzie można oglądać na żywo na antenie TVN od godziny 20:15. 

foto: materiały prasowe

Bestsellery   Empiku   2018 - nominacje

Na początku stycznia zostały ogłoszone nominacje do 20. edycji Bestsellerów Empiku – po 5 najchętniej wybieranych tytułów w każdej z 10 kategorii. Statuetki zdobędą twórcy tych książek, płyt i filmów, które były kupowane najczęściej w Empiku – w salonach i w sklepie internetowym od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Każdy zakup to jeden głos.

Zobacz także: >> Dawid Podsiadło zdobył Paszport Polityki za album "Małomiasteczkowy" <<

Nieco inaczej zostało wybrane najbardziej inspirujące zjawisko kulturalne, czyli  Wydarzenie  Roku  2018  –  wskazali je internauci w głosowaniu na stronie Empiku. Szansę na statuetkę mają m.in. Kasia Nosowska czy Dawid Podsiadło.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Slash