15.05.2018 10:41

Kolejny zespół dołączył do line-upu Merry Christless 2018

Skład Merry Christless powiększył się o kolejnego artystę. Fani black metalu będą na pewno zadowoleni.

Merry Christless 2018
foto: materiały prasowe

Występy pod szyldem Merry Christless odbędą się 14 grudnia 2018 w warszawskiej Progresji, 15 grudnia 2018 w gdańskim B90 oraz 16 grudnia 2018 we wrocławskim A2.

Obok Behemoth i Imperatora na minitrasie zobaczymy również tajemniczą Batushkę, która nie tak dawno wyprzedała niemal całą trasę I Pielgrzymka Polska (także Obscure Sphinx i Entropia).

Batushka dołączają do składu Merry Christless

Zakamuflowani muzycy wciąż ogrywają materiał z jedynej jak na razie w dorobku płyty „Litourgiya”, drwiąc przy tym z malkontentów, którzy wietrzyli szybkie zakończenie kariery przez Batushkę. Zespół nie dość, że zebrał mnóstwo pochwał za album, to jeszcze zaszczycił swoją obecnością kilka prestiżowych festiwali. Okazało się, że black metal, doom metal pożenione z cerkiewnymi śpiewami są tym, na co metalowa publika czekała.

Czy Batushka sprezentuje fanom więcej muzyki? Na pewno trzy koncerty w ramach Merry Christless zamkną promocję albumu „Litourgiya”. Co nastąpi potem, tego niestety obecnie muzycy nie chcą zdradzić.

Merry Christless 2018 - bilety

Wejściówki na poszczególne koncerty kosztują 95 złotych, zaś w dniu koncertu 110 złotych. Bilety na koncerty w Warszawie i Wrocławie kupicie na https://sklep.knockoutprod.net, zaś bilety na Gdańsk znajdziecie na https://tickets.soundrive.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Batushka