20.07.2020 11:45

Koncert KISS w Gliwicach przeniesiony. Jest nowe miejsce i data wydarzenia, co z biletami?

Grupa KISS miała wystąpić 15 lipca 2020 roku w gliwickiej Arenie. Ze względu na pandemię koronawirusa, koncert został przeniesiony. 

KISS
foto: AP/Associated Press/East News

Grupa KISS wyruszyła w 2019 roku w swoją pożegnalną trasę End of the Road. W jej ramach, muzycy zagrali pierwszy w historii koncert w Polsce. Fani z naszego kraju byli przekonani, że występ w Krakowie będzie także ostatnim w karierze gigantów rocka, na który można się wybrać nie opuszczając polskich granic. Jednak artyści zdecydowali, że ich pożegnanie z fanami potrwa nieco dłużej niż zakładali.

KISS w Polsce w 2021 roku. Nowa data i miejsce

Kolejny pakiet koncertów objął także Polskę. KISS zapowiedział powrót do naszego kraju na 15 lipca 2020 roku, a muzycy mieli zaprezentować swoje widowiskowe show w gliwickiej Atlas Arenie. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany zespołu, a impreza została odwołana.

Pol'and'Rock
Pol'and'Rock
Przeczytaj także Znamy rozpiskę festiwalu Pol'and'Rock 2020. Kto, kiedy i o której godzinie zagra w studiu WOŚP?

Dzisiaj wiemy już, że muzycy wznowią trasę w 2021 roku, o ile pozwolą na to okoliczności. Polski koncert nie odbędzie się jednak w Gliwicach. Wydarzenie przeniesiono do Atlas Areny w Łodzi. KISS zagra koncert 12 czerwca 2021 roku w centrum naszego kraju.

Koncert KISS w Polsce przeniesiony. Co z biletami?

Jak czytamy na stronie wydarzenia, wszystkie zakupione dotąd bilety na koncert KISS, zostaną wymienione na nowe.

"

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczny koncert KISS w Gliwicach zgłaszają się do tej bileterii, w której nabyły bilet: Ticketmaster albo eBilet. Obydwa systemy dokonają przeniesienia wejściówek do Atlas Areny. Ostatecznie każdy klient otrzyma nowy bilet na przyszłoroczny koncert KISS w Łodzi. "

Procedura wymiany biletów rozpocznie się 27 lipca o godzinie 10. W tym samym czasie ruszy także sprzedaż biletów dla tych, którzy wcześniej nie zdążyli ich kupić. Wejściówki będą dostępne na stronie bilety.imprezyprestige.com.

Castle Party 2021
Castle Party 2021
Przeczytaj także Castle Party 2021. Co wiemy o festiwalu? [LINE UP, DATA, BILETY]
Tagi: Koncerty Kiss