Koncert Queen i Adama Lamberta w Krakowie – ważne informacje!
Magda Słomka
17.02.2015 14:33
Koncert Queen i Adama Lamberta w Krakowie – ważne informacje! Fot. Bruno Marzi / Splash News / EAST NEWS

Trwa odliczanie do 21 lutego 2015 roku, kiedy to w krakowskiej Arenie wystąpi Queen wraz z Adamem Lambertem! Co jeszcze musicie wiedzieć na temat tego wydarzenia?

Do Krakowa wraz z Queen ma przyjechać aż 18 tirów, które dostarczą ścianę LED, potężną, asymetryczną scenę, oryginalne nagłośnienie i efekty specjalne.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00, natomiast o 18.30 otworzone zostaną bramy dla posiadaczy biletów wszystkich kategorii. Będą to bramy nr 1, 2, 3 oraz brama północna (pod bramą nr 2). Posiadacze biletów Golden Circle Early Entrance wejdą od godziny 18.00 przez bramę północną, gdzie utworzone zostaną dwie kolejki osób oczekujących na wejście do hali.

Na terenie Kraków Areny będzie dostępne oficjalne stanowisko handlowe zespołu z gadżetami. Stanowisko to będzie usytuowane naprzeciwko bramy nr 1.

Zakazane jest wnoszenie profesjonalnego sprzętu fotograficznego z obiektywami, kamer, sprzętu nagrywającego oraz niebezpiecznych przedmiotów - w tym butelek z napojami. Podczas koncertu będzie można robić zdjęcia wyłącznie do osobistego użytku za pomocą komórek oraz małych, osobistych nieprofesjonalnych aparatów fotograficznych. Zdjęcia nie będą mogły być robione przy użyciu flasha.

Informacje na temat dostępności parkingów dostępne są na tej stronie internetowej.

Biletów coraz mniej!

Koncert cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, obecnie dostępne są jeszcze ostatnie bilety na płytę. Dla wszystkich fanów Królowej, którzy planują nocleg w Krakowie, sieć hoteli zrzeszona w Gremium (Małopolska Izba Hotelarska) przygotowała promocję. Tutaj dostępna jest lista hoteli, w których na hasło LAMBERT przy płatności otrzymacie 5% rabatu od cen oficjalnie prezentowanych w systemie. Promocja obowiązuje do 20 lutego 2015 roku!

QUEEN + ADAM LAMBERT

Na jedynym koncercie w Polsce!

21.02.2015 – Kraków Arena, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

I kat.: 295/ 315 zł  - WYPRZEDANE

II kat.: 210/ 230 zł – WYPRZEDANE

GOLDEN CIRCLE EARLY ENTRANCE: 495/ 515 zł -WYPRZEDANE

GOLDEN CIRCLE: 385/ 405 zł

PŁYTA: 280/ 300 zł

VIP: 1200 zł - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

PREMIUM: 770 zł - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Queen_poster(1)

Gotowi na wyjątkowe wydarzenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.