27.09.2017 10:03

Koncert z muzyką z Gry o Tron po raz pierwszy w Polsce

Fani serialu na pewno już zacierają ręce z zadowolenia. Sprawdźcie szczegóły dotyczące koncertu.

Koncert z muzyką z Gry o Tron po raz pierwszy w Polsce
foto: materiały prasowe

Widowisko docenione przez krytyków, Gra o Tron Live Concert Experiencez udziałem Ramina Djawadiego, prezentuje świat Westeros na największych arenach w Europie. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, druga część trasy koncertowej obejmie jesienią 2018 roku Amerykę Północną.

Koncert prezentuje dzieło kompozytora Ramina Djawadiego, który podczas tego show poprowadzi orkiestrę, solistów i chór, którzy wykonają utwory z siedmiu sezonów serialu HBO wyróżnionego statuetką Emmy. Najnowsza produkcja zawiera m.in. muzykę i fragmenty z ostatniego sezonu serialu, nową niestandardową scenografię i najnowszą technologię video umożliwiającą prezentację fascynujących wizualizacji.

Koncert odbędzie się 15 maja 2018 w Łodzi:

Djawadi tak wypowiedział się na ten temat:

"

Możliwość zaprezentowania publiczności niezwykłego koncertu Gra o Tron Live Concert Experience jest spełnieniem moich marzeń, które zrodziło się 3 lata temu. Produkcja spektaklu na dużą skalę sprawia, że świat Westeros jest ożywiony i bardzo wciągający. Jestem podekscytowany, że mam okazję podzielić się doświadczeniami z fanami nie tylko w Ameryce Północnej, ale także przemierzyć ocean i po raz pierwszy wystąpić w Europie. "

Koncert inaugurujący Gra o Tron Live Concert Experience odbył się w Ameryce Północnej w lutym 2017 roku. Przygotowywany był przez Ramina Djawadiego przez ponad 3 lata. Koncert zdobył wiele pochwał zarówno z ust fanów jak i krytyków i został określony jako „must-see” dla wszystkich fanów serialu. 

Bilety w cenach od 155 złotych w sprzedaży od piątku 29 września 2017 od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach EMPIK.

Nadal nie wiadomo, kiedy ukaże się finałowy 8. sezon hitu HBO „Gra o tron”. Twórcy serialu od dawna zmagają się z przeciekami, które trafiają do Internetu. Przed premierą w internecie pojawiają się często fragmenty scenariuszy, streszczenia, jak również całe odcinki. Tym razem dowiedzieliśmy się, że HBO przymierza się do nakręcenia kilku zakończeń.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Gra o tron #Koncerty