23.03.2017 09:25

Koncerty Danko Jones zostały odwołane

Niestety dwa występy zespoły nie odbędą się. Wszystko wskazuje jednak na to, że kapela odwiedzi Polskę w późniejszym terminie.

Koncerty Danko Jones zostały odwołane
foto: materiały prasowe

Koncerty Danko Jones, które miały odbyć się 23 marca 2017 w warszawskiej Proximie i 24 marca 2017 w krakowskim klubie Kwadracie zostały odwołane z powodów niezależnych od kapeli oraz organizatora.

Prawdopodobnie koncerty zostaną przeniesione na jesień/zimę 2017 roku. Na dzień dzisiejszy fani zachęcani są do zwracania zakupionych biletów w miejscu zakupu.

Polskie koncerty miały odbyć się w ramach promocji albumu „Fire Music” wydany w 2015 roku. Po 20 latach istnienia kanadyjska załoga Danko Jones ma już odpowiednią renomę w świecie hard rocka. Zawdzięcza ją zarówno wysokiej jakości utworom na siedmiu studyjnych płytach, znakomitym koncertom, a także niebywałej charyzmie lidera zespołu, którego personalia stały się jego nazwą.

Danko Jones to bowiem nie tylko świetny showman i kompozytor, lecz również niestrudzony promotor rockowej i metalowej muzyki na antenie radiowej.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty