14.08.2018 12:00

Bilety na koncerty As I Lay Dying rozchodzą się jak świeże bułeczki. Czy polski koncert też się wyprzeda?

As I Lay Dying dał drugą szansę wokaliście, który trafił do więzienia za zlecenie morderstwa. Okazuje się, że takie zagranie się opłaciło, bo zespół cieszy się sporym zainteresowaniem.

Bilety na koncerty As I Lay Dying rozchodzą się jak świeże bułeczki. Czy polski koncert też się wyprzeda?
foto: materiały prasowe

Wokół As I Lay Dying zrobiło się ostatnio głośno z powodu wokalisty, który został aresztowany po tym, jak postanowił wynająć płatnego zabójcę, który miał zabić jego żonę. Cała sytuacja była zaaranżowana przez policję, a frontman Tim Lambesis tłumaczył swoje zachowanie nadmiernym używaniem sterydów. W konsekwencji po 3 latach został zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie.

Ekipa As I Lay Dying postanowiła dać muzykowi drugą szansę i wszyscy wrócili do studia. Grupa zaplanowała również na końcówkę 2018 roku europejską trasę koncertową. Zespół wystąpi również w Polsce 11 grudnia 2018 w warszawskim klubie Hydrozagadka. Co ciekawe do koncertów jeszcze trochę czasu, a już część występów została wyprzedana.

Koncerty As I Lay Dying cieszą się dużym zainteresowaniem

Fani nie znajdą już biletów na występy w Monachium i Karlsruhe. Natomiast koncerty w Oberhausen, Berlinie, Hamburgu, Hannoverze, Lipsku i Wiedniu przeniesiono do większych klubów.  

Czyżby szum medialny wokół frontmana spowodował, że ludzie wybierają się z ciekawości na koncerty As I lay Dying? A może fani po prostu stęsknili się za występami grupy? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty As I Lay Dying