Koreański zespół The Rose zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

09.08.2022 13:04
The Rose Fot. materiały prasowe Live Nation

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na polski, jedyny koncert The Rose w Polsce.

Koreański zespół rockowy The Rose ogłosił światową trasę koncertową "Heal Together". Będzie to ich pierwsza duża światowa trasa koncertowa i długo oczekiwany powrót od czasu dwuletniej przerwy członków, którzy powrócili z obowiązkowej służby wojskowej w Korei. The Rose zagra również w Polsce - kiedy odbędzie się ten koncert?

Polecamy

The Rose wystąpi w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Grupa The Rose wystąpi 31 stycznia 2023 w Warszawie w klubie Stodoła. Sprzedaż biletów ruszy 12 sierpnia 2022 na stronie livenation.pl

The Rose będą wykonywać utwory z nadchodzącego albumu "Heal", który ma się ukazać jeszcze tej jesieni. Trasa "Heal Together" obejmie Amerykę Północną, Amerykę Południową oraz koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie. The Rose obecnie pracuje nad nagraniem nowego albumu, na który ma wpływ ich motto „muzyka leczy”. "Heal" to album inspirowany historiami fanów i uzdrawiającą mocą muzyki.

W 2015 roku Dojoon, Jaehyeong i Hajoon utworzyli grupę jako trio pod nazwą "Windfall". Trzej członkowie rozpoczęli swoją karierę muzyczną  w Korei, jednocześnie pisząc swoją muzykę jako zespół. Po pewnym czasie zrekrutowali Woosunga i zaczęli wydawać muzykę jako zespół pod nazwą The Rose. The Rose szybko stała się jedną z najgorętszych koreańskich grup, spędzając kilka następnych lat na wydawaniu uznanych przez krytyków albumów i graniu na całym świecie.

Polecamy

Debiutując w 2017 roku soft-rockowym hitem "Sorry", The Rose został uznany za jednego z "nowych artystów K-Pop do obejrzenia" przez Billboard. Następnie wdarli się do pierwszej dziesiątki list przebojów "Next Big Sound", "World Digital Song Sales" i "World Albums" z EP-kami, "Dawn" i "Void", z których ta ostatnia trafiła również na 1. miejsce na amerykańskim iTunes' K -Pop Albums Chart, ugruntowując dominację zespołu jako jednego z najszybciej rozwijających się artystów w całym Internecie.

W 2019 roku zespół zrobił formalną przerwę, aby kilku członków mogło odbyć obowiązkową koreańską służbę wojskową. Podczas przerwy w działalności zespołu Woosung kontynuował swoją karierę solową, wydając kilka albumów i grając kilka wyprzedanych światowych tras koncertowych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.