Kraków Live Festival powraca! Poznaliśmy pierwszego headlinera imprezy

21.04.2022 13:10
Festiwal muzyczny Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Organizatorzy Kraków Live Festival ogłosili pierwszą gwiazdę imprezy.

Kolejna muzyczna impreza powraca po pandemicznej przerwie. Kraków Live Festival odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022. Organizatorzy ogłosili pierwszego headlinera oraz zdradzili, kiedy ruszy sprzedaż biletów na imprezę.

Polecamy

Kraków Live Festival powraca! Poznaliśmy pierwszego headlinera imprezy

Kogo zobaczymy na Kraków Live Festival? Pierwszą ogłoszoną artystką festiwalu jest Halsey. Jedna z najbardziej wyrazistych globalnych gwiazd ostatnich lat, która z jednej strony może się poszczycić wielomiliardowymi odsłuchaniami swoich największych przebojów, a z drugiej nagrywa swoją ostatnią, 4. płytę "If I Can’t Have Love, I Want Power" z legendami alternatywy - Trentem Reznorem i Atticusem Rossem. Artystka wystąpi 20 sierpnia i będzie to jej pierwszy, wyczekiwany koncert w Polsce.

Do line-upu dołączyli również Lewis Capaldi – muzyczny fenomen z Wielkiej Brytanii, Parcels - rosnący w siłę reprezentanci alternatywnego popu, Mimi Webb – wschodząca brytyjska gwiazda, oraz Jan-rapowanie – pierwszy reprezentant rodzimego hip-hopu na tegorocznym KLF.

Kraków Live Festival 2022: Sprzedaż karnetów i biletów

Limitowana pula biletów i karnetów Early Bird Tickets dostępna będzie w sprzedaży od piątku (22.04), wyłącznie przez tydzień.

  • Karnet 2 dni - 419 zł
  • Karnet 2 dni z polem namiotowym - 499 zł
  • Bilet jednodniowy - 299 zł
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.